Vitaminai, randami pupelių daiguose

Vitamino C

Dr Nicholas Perricone, parašęs Oprah Winfrey žurnale “O”, pavadina “bean” daigų kaip vieną iš 10 labiausiai maistingųjų maisto produktų pasaulyje. Kai galvojat apie pupelių daigumą, galbūt galvojatės apie Mungo pupelių daigus, kuriuos teigia Vakarų Virdžinijos universiteto išplėtimas, dažniausiai naudojamas dygsta. Šiaurės Karolinos valstijos universitetas praneša, kad tokios pupos buvo išaugintos šimtmečius. Pridėkite saują į sumuštinį ar valgį ir gausite kelių vitaminų dozę. Statistiniais tikslais visos nurodytos maistinės vertės yra pagrįstos neapdorotų daigų. Vertybes pakeisite, jei juos paruošiate.

Vitaminas A

Puodelio pupelių daigai turi 13,7 mg vitamino C, praneša Jungtinių Valstijų Žemės ūkio departamento nacionalinė maistinių medžiagų duomenų bazė. Šis antioksidantas pasireiškia askorbo rūgšties pavidalu.

Vitaminas B kompleksas

Pupelių daigai turi labai aukštą vitamino A kiekį, praneša Šiaurės Karolinos valstijos universitetas, kurio vitamino tankis panašus į kitas daržoves, pavyzdžiui, šparagus. Valgykite puodelį daigų, o Jungtinių Amerikos Valstijų žemės ūkio departamentas teigia, kad gausite 22 tarptautinius vienetus vitamino bealkoholinių ir alfa karotino forma.

Vitaminas E

Galima rasti kelias B komplekso vitaminų pėdsakus. Pasak Jungtinių Amerikos Valstijų žemės ūkio departamento, niacinas ar vitaminas B3 yra labiausiai atstovaujamas B vitaminas, kurio kiekvieno puodelio kiekis yra tik 0,779 mg. Kitas labiausiai atstovaujamas vitaminas B yra pantoteno rūgštis arba vitaminas B5 0,395 mg. Jūs taip pat rasite miniatiūrių kiekių tiamino, riboflavino ir vitamino B6.

Vitaminas K

Pasimatysi Jungtinių Valstijų žemės ūkio departamentą, vartosite maždaug 0,1 mg vitamino E kiekvieną kartą valgydami puodelį pupelių daigai. Šis antioksidantas yra alfa-tokoferolio pavidalu.

Puodelio pupelių daigai turi daug vitamino K formos филхохинона. Kiekvieną puodelį valgyti tinkleliai esate 34,3 mkg, praneša Jungtinių Valstijų žemės ūkio departamentas.

Cholinas

Pasak Jungtinės Amerikos Valstijos žemės ūkio departamento, jūs gausite 15 mg cholino, kai nuleisite puodelį pupelių kopūstų.