Vitaminai perimenopauzės simptomams

Apžvalga

Nuo karščio bangos iki plaukų slinkimo iki verkimo ir svorio padidėjimo perimenopauzė gali būti nemalonus moters gyvenimo laikas dėl hormonų disbalanso. Anot Louise Gittlemano, nacionalinės mastu žinomos mitybos specialistės ir bestselerio “Prieš pasikeitimą: užfiksuoti savo perimenopauzę” autorius, stebėdamas savo mitybą ir priimdamas tinkamus vitaminus, gali labai padėti, užtikrinant gerą pusiausvyrą “(HarperCollins, 1998 )

Multivitaminai

Multivitaminai yra svarbūs. Gittlemanas sako, kad ypač svarbu užtikrinti, kad jūsų turi vitamino B kompleksą, kurio sudėtyje yra nuo 50 mg iki 100 mg vitamino B6, serotonino pirmagimio (dažnai vadinamas “jausmingu širdies cheminiu”). Jums taip pat reikia nuo 400 iki 1200 tarptautinių vienetų vitamino E Kartu su vitaminu C. Pradžioje jūs turėtumėte vartoti 1000 mg vitamino C tris kartus per dieną, o po to, kai esate subalansuota, galite sumažinti iki 1000 mg per dieną vitamino C ir 400 IU vitamino E , ji sako.

Magnis

Magnis padeda sujaudinti ir nerimauti, sako ji. Prieš miegą kasdien vartokite nuo 500 mg iki 1000 mg per parą.

Cinkas

Ji teigia, kad cinkas stiprina kaulus, stiprina imuninę sistemą ir padeda sumažinti estrogeną ir padidinti progesterono kiekį. Skirkite nuo 15 mg iki 50 mg per parą.

Progesterono vietinis kremas

Pasak Gittlemano, sako Gittlemanas, pasak Gittlemano, svarbi progesterono topinė krema, nes depresija, dirglumas, sumažėjęs lytinis potraukis, nenormalus cukraus kiekis kraujyje, neryškus mąstymas, nuovargis, skydliaukės funkcijos sutrikimas, vandens susilaikymas, kaulai Praranda riebalų kiekį ir sumažina antinksčių funkciją, vartoja 1/8 šaukštelio. Iki 1/2 šaukštelio. Kremo nuo 12 iki 26 dienos mėnesinių ciklo pradžioje, vieną ar dvi dienas per dieną. Galite masažuoti jį į veidą, kaklą, krūtis, vidines rankas, viršutinę krūtinę, rankas ir kojų padais. Pasakyk ji, pakeiskite vietovę, kurią taikote kasdien.

Gittlemanas sako, kad gali padėti jums ir aukšto lignano linų sėmenų aliejus ir žemuogių linų sėklos. Linų sėklos yra daug lignanų, kurie padeda išlaikyti odos būklę, nuovargį ir depresiją. Paimkite šaukštą kasdien. Šią informaciją galite naudoti salotų padaže arba ant grūdų ar daržovių, kurie nėra šildomi, sako ji.

Linai

Juodųjų serbentų sėklų aliejus

Juodųjų serbentų sėklų aliejus padeda su krūtų jautrumu, galvos skausmais, vandens sulaikymu, nuotaikos pokyčiais, dirglumu ir nerimu, sako Gittlemanas. Kartą per parą gerkite dvi 500 mg kapsules per dieną.

Hesperidinas padeda sumažinti karščio bangos, sako Gittlemanas. Tai bioflavonoidas, kuris padidina jūsų kapiliarų stiprumą ir pagerina limfos drenažą. Ji gali sakyti, kad hesperidinas yra šerdyje, balkšviškoje medžiagoje po citrusinių žievelių.

Hesperidinas