Vitaminai, kurie plaukai auga greičiau ir storesni

Vitaminas H

Svarbu užtikrinti, kad jūsų plaukai tinkamai auga. Tinkamų vitaminų, mineralų ir papildų trūkumas gali sukelti jūsų plaukus trapumą, ploną, sausą ir netgi prisideda prie plaukų slinkimo. Laimei, tokie vitaminai kaip C, H ir geležis gali padėti išlaikyti jūsų plaukus sveikus ir stiprus, o tai greitai ir stora.

Geležis

Vitaminas H, taip pat vadinamas biotinu, yra B komplekso vitaminų grupės dalis ir yra būtinas, kad organizmas galėtų paversti maisto produktais degalus, taigi jis turi energijos nudeginti. Vitaminas H reikalingas, kad plaukai, oda ir akys būtų sveiki. Jis taip pat padeda metabolizuoti baltymus ir riebalus. Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, vitaminas H padeda stiprinti plaukus, nes jį galima rasti daugelyje kosmetikos gaminių. Vitamino H trūkumas gali sukelti plaukų slinkimą. Geriausi vitamino H šaltiniai yra kiaušiniai ir riešutai.

Vitaminas A

Geležis yra svarbus pėdsakų mineralas, kuris randamas visose kūno ląstelėse. MedlinePlus duomenimis, jis padeda kurti raudonųjų kraujo kūnelių ir transportuoti deguonį į visas kūno ląsteles. Remiantis “WomenFitness.net” duomenimis, geležis yra būtina plaukams normaliai augti ir išlaikyti, todėl plaukai auga ir išlaikomi stipriai. Geležies trūkumas gali sukelti būklę, vadinamą anemija, todėl gali jaustis labai pavargęs, silpnas ir pavargęs.

Vitaminas A yra riebaluose tirpių vitaminų ir yra atimta iš dviejų šaltinių, tarp jų ir retinoidų, kurie, kaip teigia Mayo, randami gyvūnų šaltiniuose, pavyzdžiui, kiaušiniuose, kepenyse ir inkstuose, ir karotinoidams, kurie randami įvairiuose vaisiuose ir daržovėse. Klinika. Vitaminas A padeda skatinti gerą regėjimą. Tai taip pat padeda plaukams augti ir išlaikyti ir reguliuoja retinoino rūgštį plaukų folikuluose, teigia NaturalNews.com.