Viršutinės nugaros raumenys tęsiasi

Apžvalga

Per kasdienes veiklas, tokias kaip darbas kompiuteriu, sportuojantis ar sportuojant, jūsų viršutiniai nugaros raumenys gali sugriežtinti, o judėjimas rajone gali būti sunkus. Taip pat, kaip svarbu išlaikyti apatinės nugaros smaigalius, taip pat svarbu atkreipti dėmesį į viršutinę nugaros dalį, kad išliktų skausmas. Reguliariai atlieka viršutinę nugaros dalį, kad padėtų jūsų laikysenai ir išlaikytų jūsų viršutinę nugaros dalį, kad galėtų pasiūlyti bet kokį gyvenimą.

Butterfly Stretch

Švelniai ištempiant viršutinius nugaros raumenis kontroliuojamuose judesiuose, bus lengviau suprastėti jūsų diskomfortas arba išvengti to, kad tai įvyktų pirmiausia. Norėdami, kad drugelis ištiestų, sėdėti ar stovėti patogiai ir padėkite kiekvienos rankos pirštus ant pečių toje pačioje pusėje, palikdami delnus. Laikykite savo rankas ant pečių ir pakelkite alkūnės link vidurio, kol jaučiatės viršutinėje nugaros dalyje. Laikykitės kelias sekundes, tada grįžkite į pradžią ir pakartokite.

Egipto atlošas

Egipto ruožas atrodo kaip šiek tiek susipainioti netvarka, bet ji ištiesia jūsų viršutinę nugaros dalį. Nuolat aukštyn, nugarai tiesiai, priešais veidą vertikaliai nuleiskite kairę ranką, o veidrodėlis nukreipta į apačią. Pasukite dešinę ranką po kairiuoju alkūniu, tada pasiekite ir patraukite į kairę nykštį. Pakelkite abi rankas link lubų ir pajuskite tarp jūsų pečių. Laikykite 20 sekundžių, tada perjunkite rankas ir pakartokite. Šis ruožas gali būti sunkus, jei neturite daug viršutinės kūno lankstumo.

Pirštai virš tavęs

Daugelis žmonių matė pirštus virš galvos ruožo ir galbūt net bandė jį sporto salėje vienu metu ar kitu metu. Sėdėti ant grindų, ant kilimėlio, jei įmanoma. Sulenkite kūną atgal, kad jūsų kojos pasuktų tiesiai virš galvos. Padėkite pirštus ant grindų už savo galvos, laikydami ranką žemyn nugarą. Atsipalaiduokite savo kūną ir pajusite riešą viršutinėje nugaros dalyje. Jei negalite pasiekti pirštų ant grindų, pakelkite juos kiek galima anksčiau.

Suapvalintas atlošas

Apvalus viršutinė nugaros dalis yra geras būdas ištiesti storus raumenis. Sėdėdamas ant kėdės, ištieskite rankas priešais save, palmėmis atsukdami ir laikydami rankas. Apverskite viršutinę nugarą, nuleiskite smakrą į krūtinę ir kiek įmanoma tęskite į priekį.

Tiesiog judindami pečius aukštyn ir žemyn galite atremti pavargusius ir standus viršutinius nugaros raumenis. Sėdėti arba stovėti ir nulenkti pirštais aukštyn link jūsų ausų, palaikykite keletą sekundžių, tada grįžkite į pradžią. Pakartokite tiek kartų, kiek norite.

Plaukai