Vaikų pneumonijos simptomai

Apžvalga

Vaikų pneumonija gali sukelti daug tėvų susirūpinimą. Paprastai sveikas vaikas atsigauna nuo pneumonijos be komplikacijų ir minimalios medicininės intervencijos. Ši liga gali sukelti daug diskomforto ir gali trukti iki trijų savaičių ar daugiau, priklausomai nuo organizmo, kuris jį sukelia, teigia DrGreene.com. Gydymas gali padaryti berniuką patogesnį, kol ligos išsivystys.

Šalčio simptomai

Pneumonija gali prasidėti keliomis dienomis šaltų simptomų, įskaitant sloga, kosulį ir užsikimšimą. Tai gali būti lengvas ar vidutinio sunkumo. Laikui bėgant, kosulys gali gilti, dėl to atsiranda daugiau diskomforto ir kitų simptomų, teigia DrGreene.com.

Kvėpavimo sutrikimai

Kosulys gali prisidėti prie kvėpavimo problemų. Vaikas gali patirti kvėpavimo sutrikimą, pastebėtą nudegimų išdegimu, arba odos gali sugriežtinti per odeles ir plaučius kiekvieną kvėpavimą. Susižalojimas ar astmos priepuoliai gali išsivystyti, kai ligos progresuoja. Mičigano universitetas siūlo, kad kvėpavimas gali būti skausmingas.

Karščiavimo simptomai

Bakterinė pneumonija gali staiga pradėti labai karščiavimą, teigia DrGreene.com. Didelė karščiavimas gali pakenkti mažyliui (šaltkrėtis), tampa labiau sudirgusi, plintanti oda ar pernelyg ilgas. Vaikų karščiavimas gali siekti 101,5 laipsnių F ar daugiau, teigia “BabyCenter”.

Kiti simptomai

Plaučių uždegimo simptomai gali skirtis nuo žmogaus iki žmogaus ir priklauso nuo infekcijos tipo. Kai kurie mažiems vaikams, be kitų bendrų ligos simptomų, gali turėti galvos skausmą, raumenų skausmą, vėmimą ar viduriavimą, teigia “BabyCenter”. Jūsų vaikas gali pasirodyti silpnas ir sergantis. Ji gali nejauti valgyti dėl ligos ar bet kokių skrandžio problemų, kurias ji patiria. “BabyCenter” siūlo, kad kai kurie mažiems vaikams gali vystytis melsvosios lūpų ar nagų, greitas pulsas ar greitas kvėpavimas.