Tūrinė dietos maisto sąrašas

Apžvalga

Užuot skaičiuojant kalorijas dietos metu, reikėtų atsižvelgti į maisto produktų energijos tankį pagal “The Volumetrics Eating Plan”. Barbara Rolls, Ph.D. knyga “The New York Times Bestseller” rekomenduoja maisto produktus su mažo energijos kiekio maisto produktais, kurių energetinis tankis yra didelis. Energetinis tankis reiškia kalorijas vienam gramui. Maisto produktai, kurių energetinis tankis yra mažas, yra didesnis, bet mažiau kalorijų. Jie turi daug skaidulų ir vandens kiekio, todėl jūs jausitės visiškai išnaudodami juos.

Vaisiai ir daržovės

Vaisiai ir daržovės yra pilni pluošto ir vandens. “Rolls” vadina vandenį “slaptu ingredientu” svorio mažinimui, nes maisto produktai yra didesni. Valgydami šiuos maisto produktus, jūs pajusite viską, bet jūs nebūsite sunaudoję perteklinių kalorijų. “Rolls” rekomenduoja užkandžius ant vaisių ir daržovių ir pridėti prie valgio. Pakeisk bulvių drožles su daržovėmis ir mažai riebalų. Daržoves pridėkite prie kitų patiekalų, kurie paprastai nereikalauja daržovių, tokių kaip makaronai ir sūris. “Rolls” tyrimai parodė, kad salotų pridėjimas prie valgio sumažina visas sunaudotas kalorijas, praneša “Newsweek.com”. Jei planuojate valgyti salotą, naudokite šviesų sūrį ir be riebalų padažu. Padarykite pakaitalus, pvz., Keiskite sirupą su aviečių padažu. Pabandykite pridėti vaisių prie maisto produktų, kurių paprastai nėra, pvz., Vynuoges, skirtas vištienos sumuštiniams.

Liesos mėsos

Plane pabrėžiamas nuosaikus liesos mėsos, o ne riebiosios riebalinės mėsos, vartojimas. Skrudintos mėsos yra svarbus baltymų ir pagrindinių vitaminų bei mineralų šaltinis. Daugiausia laiko pasirinkite paukštieną ir žuvį. Jei vartojate raudoną mėsą, ieškokite gabalų, pažymėtų “liesos”, “papildomos liesos”, “pasirinkimo” arba “pasirinkite”. Prieš ruošdami mėsą, nugludinkite matomus riebalus. Perkant maltą jautieną, ieškokite pakuotės, pažymėtos 90 proc. Ar daugiau liesos mėsos.

Pilno grūdo

Vietoj rafinuotų baltųjų miltų naudokite sveikus kviečius. Mityba labai rekomenduoja gaminti savo maistą, o ne valgyti fasuotą maistą. Stenkitės patys pagaminti makaronus ir sūrį “Volumetrics” būdu. Naudokite pluošto turinčius kietųjų kviečių tešlą. Rekomenduojamas porcijos dydis yra 1/2 puodelio, esant 100 kalorijų. Pridėti lieso pieno ir sumažinto riebumo sūrio. Tada, pridedant daržovių, pridėti mažai energijos tankio maistą prie valgio.

“Geri” riebalai

Riebalai yra svarbi bet kokios dietos dalis. Jie padeda maistinių medžiagų absorbcijai ir yra pagrindinis energijos šaltinis. Funkcija yra stebėti, kokia riebalų jūs valgote. “Geros” riebalai yra mononesočiųjų ir polinesočiosios. “Blogi” riebalai yra sotieji ir trans-riebalai. “Geras” riebalų kiekis mažesnis ir MTL cholesterolis, nesveiko cholesterolio tipo, o “blogi” riebalai padidina bendrą ir MTL cholesterolio kiekį. “Geras” riebalai yra riešutų, jūros gėrybių, rapsų, alyvuogių, kukurūzų, sojos, dygminų ir saulėgrąžų aliejuose. “Blogi” riebalai yra gyvūninės kilmės produktuose, kokosų aliejuje, palmių aliejuje, palmių branduolių aliejuje, komerciškai supakuotuose maisto produktuose ir komerciniu keptuose maisto produktuose. Kadangi “Volumetrics” plano metu maistas nėra ribojamas, vietoj jo reikia pridėti nesveiko aliejaus ir sviesto iš receptų ir pakeisti sveikais riebalais.

Pieno produktai yra svarbūs, nes jie yra geras kalcio, tam tikrų vitaminų ir mineralų bei baltymų šaltinis. Pienas, jogurtas ir sūris yra geriausi kalcio šaltiniai. “Volumetricijos maitinimo planas” rekomenduoja sunaudoti pieno produktus, tačiau tai daryti nuosaikiai ir renkantis mažai riebalų ar be riebalų pasirinkimus. Pasirinkite neriebalinį pieną neapsaugotam pienui. Jis turi tokį patį kiekį kalcio, bet 64 mažiau kalorijų per 8 colio stiklo.

Mažai riebalų pieno produktai