Trys priežastys, kodėl rūkymas turėtų būti uždraustas

Gyventojai

Remiantis Ligos kontrolės ir prevencijos centrais, tabako vartojimas yra pagrindinė prevencinių ir priešlaikinių mirčių ir ligų priežastis pasaulyje. CDC praneša, kad 46 milijonai amerikiečių, kurių amžius yra 18 metų ir vyresni, rūkantieji cigaretės, JAV kasmet patiria 443 000 mirčių dėl rūkymo. Rūkymas daro įtaką gyventojų skaičiui, sukelia per anksti mirtį ir yra didelė finansinė našta visuomenei.

Prevencinės mirtys

Rūkymas įtakoja gyventojus įvairiais būdais. Tai daro įtaką rūkančiųjų sveikatai ir kontroliuoja jų rūkymo įpročius ir laiko naudojimą, o didėjanti tabako kaina daro brangu pramogą. Antrasis dūmai paveikia kitus ir teršia aplinką. Aplinkos apsaugos agentūra teigia, kad vaikai yra jautrūs dūmų dūmų poveikiui, nes jie auga ir vystosi. Vaikams, kuriems pasireiškė pasyvus dūmai, padidėjo staigios kūdikių mirties sindromo, vidurinės ausies infekcijos, astmos, pneumonijos ir bronchito pavojus.

Kaina

Pasak CDC svetainės, kas penkerių metų JAV mirštama dėl rūkymo dėl plaučių uždegimo, bronchito, plaučių vėžio ir emfizemos. Rūkymas gali paveikti lytinį gyvenimą ir padidinti širdies ligų bei infekcijų riziką. Nuo 2000 m. Iki 2004 m. Mirčių, susijusių su rūkymu, būklė nuo 2000 m. Iki 2004 m. Skiriasi, o Alaska pranešė apie 492 mirties atvejus ir Kalifornijoje pranešta apie 36 687 mirties atvejus. Geros naujienos yra tai, kad pagal CDC ataskaitą kai kurios valstybės rodo geresnę jų piliečių sveikatos būklę ir sumažina rūkymo normas, mirtį ir sveikatos priežiūros išlaidas dėl padidėjusio informuotumo, švietimo ir turimų išteklių žmonėms kovojant su rūkymu Įprotis

Rūkymas kelia finansinę naštą visuomenei. Pasak CDC, ši našta ir toliau didėja, kai Jungtinėse Amerikos Valstijose kasmet išleidžiama apie 193 milijardus JAV dolerių – 97 mlrd. JAV dolerių dėl prarasto produktyvumo ir 96 mlrd. Dolerių dėl sveikatos priežiūros išlaidų, susijusių su rūkymu. 2006 m. “The Society of Actuaries” pranešė, kad yra naujausių turimų duomenų, kad “išvalyto dūmo” kaina JAV kainuoja apie 10 milijardų JAV dolerių per metus: apie 5 mlrd. JAV dolerių patirtų medicininių išlaidų, susijusių su antriniais kanalais, ir 4,6 mlrd. JAV dolerių prarastų darbo užmokesčių; Įtrauktos į šias išlaidas.