Top 5 rekomenduojamos dietos vyrams

Mažai angliavandenių dieta

Jei esate vyras, norintis numesti svorio ar valgyti sveikiau, pasikeitus dietai, jums gali būti sunku pasirinkti programą, kuri atitiktų jūsų poreikius. Kalbėdamas su mitybos specialistu ar medicinos specialistu yra geriausias būdas pasirinkti tinkamą dietą jūsų sveikatos būklei, taip pat galite apsvarstyti kai kurias populiaresnes programas, kurios yra prieinamos savarankiškai.

Mažos riebalų dietos

Pasak 4-Men.com svetainės, viena populiari dieta, kurią galite pasirinkti numesti svorį, yra mažai angliavandenių dieta, kitaip vadinama “mažais angliavandeniais”. Kaip teigia interneto svetainė, ši dieta susideda iš maisto produktų su mažesniu angliavandenių kiekiu maitinimuisi ir kitų maisto produktų, pvz., Baltos duonos, makaronų ir ryžių, dėl didelio angliavandenių kiekio. Tačiau vyrai taip pat turėtų žinoti, kad mažai angliavandenių dietos taip pat gali neigiamai paveikti širdies ligas, ypač aukštą kraujospūdį, dėl organizmo angliavandenių poreikio reguliuoti šiuos širdies procesus.

Aukšto proteino dietos

Jei norite gauti daugiau nuolatinių svorio rezultatų, dietos su mažu riebalų kiekiu yra geriausias jūsų pasirinkimas pagal 4-Men.com. Nors rezultatai paprastai yra daug lėtesni, palyginti su kitomis dietos programomis, mažesni riebalų kiekiai, susiję su jūsų raumenimis, ilgesnį laiką išliks pastovūs ir sumažins svorį. Riebalai taip pat yra pagrindinis veiksnys mažinant bado jausmą mūsų skrandyje, tai reiškia, kad jūs galite pajusti alkį, nei įprasta. Tačiau ši dieta labiausiai naudinga širdies ligoniams, nes širdies sistema dirbs efektyviau, kai organizme bus mažiau riebalų.

Amerikos širdies asociacijos dieta

Kitas variantas, kurį gali naudoti vyrai, kad numesti svorio, yra baltymų, mažai angliavandenių dietos derinys. Pasak WebMD svetainės, populiariausias šios dietos variantas yra Atkinso dieta. Šios dietos metu išvengiama maisto produktų, tokių kaip duona, o kiti maisto produktai, pavyzdžiui, kiaušiniai ir netgi šoninė, yra skatinami dėl didelio baltymų kiekio. Kaip teigia interneto svetainė, ši dieta gali padidinti gerą cholesterolio kiekį tuo pačiu metu mažinant riebalų kiekį, kraujo spaudimą ir trigliceridų kiekį.

Zonos dieta

Amerikos širdies asociacijos teigimu, sveika mityba vyrams reiškia išmintingesnius maisto pasirinkimus, kurie gali padėti sumažinti svorį ir sveikesnę širdį. Valgykite vaisių ir daržovių, žuvies, liesos mėsos ir paukščių bei sveiki grūdai. Laikykitės nuo maisto produktų, kuriuose yra didelio cholesterolio ir trans-riebalų. Be to, gyvenimo būdo pokyčiai gali būti naudingi, pavyzdžiui, siekiant išvengti tabako ir alkoholio.

Pagal WebMD.com žmonės gali prarasti svorį ir išlikti sveiki, laikydamiesi zonos dietos. Ši dieta skirta perdirbti kūno metabolizmą dieta, kurią sudaro 30% baltymų, 30% riebalų ir 40% angliavandenių. Ši dieta gali padėti jums pagerinti širdies sveikatą, mažinti kraujo spaudimą ir išmesti svarų tuo pačiu metu. Su receptais, specialiai sukurtais siekiant atsižvelgti į šiuos maisto procentus, zona dieta gali pasirodyti naudinga maistas variantas vyrams.