Top 10 spuogų kremai

Apžvalga

Moksliniai tyrimai pagerėjo per pastaruosius 25 metus, todėl stiprėja ir efektyvesni kovos su spuogais būdai, pažymi Amerikos dermatologų akademija. Acne kremai yra mažiau riebaluoti, greitesni veikiantys ir greitai absorbuoja odą, kad gautų rezultatų. Jie žudo bakterijas ir mažina aliejaus gamybą, todėl mažėja spuogai.

Adapalenas

Amerikos dermatologų akademija cituoja, kad sintetinis retinoidų kremas adapalenas yra vienas iš geriausių kovos su spuogais priemonių. Tai atbaido poras ir turi vidutinio stiprumo priešuždegiminius gebėjimus. Tačiau, prieš matant rezultatus, gali praeiti aštuoni ar 12 savaičių.

Acnexus

“Acnexus” sujungia keletą procedūrų į vieną produktą – jis išvalo net blogiausius spuogų atvejus. Vienoje paraiškoje jis išsišiepia, perkelia giliai odoje ir drėkina.

Azelaino rūgštis

Anot Amerikos Amerikos dermatologų akademijos, daugelis žmonių gerai toleruoja azelaino rūgštį, o jei reikia, ją daugelį metų galima vartoti be šalutinių poveikių. Dažniausiai naudojamas lengvas ir vidutinio sunkumo spuogams gydyti, jis pašalina spuogus, sumažinant bakterijas, riboja odos ląsteles ir sumažina uždegimą.

Benzoilperoksidas

Tiek gydytojai, tiek gydytojai, kurie yra už gydytojo ribų, benzoilperoksidas kovoja su spuogais. Remiantis Amerikos dermatologų akademija, benzoilo peroksidas veikia, naikindamas bakterijas, kurios sukelia spuogus. Jo didybė priklauso nuo įvairių esamų galimybių. Išrašą galima pakoreguoti priklausomai nuo asmens.

“Bruunhause” gamina natūralius produktus su H3O + hidroniu. Šis galingas produktas gali išdžiūti odą, tačiau “Get Acne Treatments” cituoja, kad jis gauna puikų rezultatą 100/100 dėl kovos su spuogais.

Bruunhause

Medicinos specialistai įvertina “ClearPores” daugybę peržiūrų svetainių. Šis kremas kovoja su spuogais naudojant energingą ingredientų sąrašą. Tai sustabdo problemą, kai ji prasideda, sumažina paraudimą ir sukuria sveiką odą.

ClearPores

Eritromicino kremas veiksmingas gydant daug įvairių rūšių spuogus. Paprastai naudojamas vietinis antibiotikas, eritromicinas veikia žudant spuogų pažeidimus. Tai yra antimikrobinis ir priešuždegiminis kremas, kuris turėtų būti vartojamas vieną ar du kartus per dieną.

Galima įsigyti per balandį, salicilo rūgštis veiksminga gydant spuogų pažeidimus. Jis sustabdo neįprastą odos išsiskyrimą ir atrakina jūsų poras. Salicilo rūgštis turi būti nuolat naudojama aiškiai odai. Nutraukus vaisto vartojimą, gali atsirasti spuogų pažeidimų.

Sulfacetamidas yra sėkmingas vietinis antibiotikų kremas, kuris atsveria poras ir pašalina spuogus. Dauguma sulfacetamido produktų yra sieros. Pasak Amerikos šeimos gydytojų akademijos, sulfacetamido ir sieros kremas atskleidė 83 proc. Pagerėjusį spuogus po 12 savaičių.

Tretinoinas buvo vienas iš pirmųjų natūralių retinoidų, kuris buvo labai sėkmingas ir turėjo keletą šalutinių poveikių. Tik gydytojas gali skirti tretinoiną. Jis kovoja su spuogais, lėtai atrakindamas poras, kuriose prasideda spuogai. Kai poros yra užrakintos, kremas palieka juos aiškiai, todėl mažėja spuogai.

Eritromicinas

Salicilo rūgštis

Sulfacetamidas

Tretinoinas