Top 10 japoniams

Apžvalga

Geriausios vaivorykštinės mašinos demonstruoja universalumą, padėdamos žmonėms traukti širdies ir kraujagyslių išgyvenimus, aerobinį ištvermę, raumenų ištvermę, raumenų jėgą ir specifinius sporto judesius. Daugelis gerų irklavimo mašinų yra pakankamai prieinamos, kad galėtų būti įtrauktos į savo gimnazijos sporto salę. Taigi, kuris gateris yra geriausias savininkas ir naudojimas? Projektavimas, funkcija ir kaina yra atributų pavyzdžiai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti nagrinėjant medžiotojų naudojimą ir įsigijimą.

Į viršų Patikimumas

“Concept 2” yra vienas iš labiausiai patikimų prekės ženklų irklavimo pramonėje. Bendrovė pradėjo savininkus, kurie bandė kurti įrangą, kuri padėtų jiems mokytis olimpinių žygių komandai. Jie nepadarė komandos, tačiau jie pradėjo labai sėkmingą kompaniją. Įmonė pradėjo veiklą 1975 m., O 1981 m. Savo pirmąją lazdyno mašiną pastatė. Modelio D ir E rėmai yra tvirti, adapteris yra baterija, nereikalingas papildinys, programos yra lengvai plaukiojančios ir pasirodė esančios paskutinės Kelerius metus netgi intensyviai naudojamas.

Best Buy

“Stamina Body Trac Glider” yra labiausiai prieinama ir patikima vardo prekės ženklo vaivorykštelė. Tai kainuoja 230 JAV dolerių, o 2010 m. Lapkritį ji gali būti pasiekiama net 149 USD.

Top į kosmoso efektyvumą

“Stamina 1205” ir “1215 Precision” yra tik 47 svarai. Jie užima maždaug 2 1/2 pėdų pločio ir 4 pėdų ilgio plotą. Tai dizaino stūmokliniai gaudyklės, kurios, nors ir prieinamos ir maži, neleidžia labai natūralios plaukiojančios judesio ir daugiausia dirba rankomis daugiau nei visas kūnas.

Į viršų Ilgalaikiškumas

“Concept 2” modelis D ir E palaiko nerūdijančio plieno trasą su aliuminio bėgiu. Uni-directional sankaba leidžia judėjimo laisve bet kokiu būdu rankenėlės yra traukiamos taip, kad laidas nėra sugadintas. Rėmas gali palaikyti iki 500 svarų. Iki šiol buvo vykdomi penki “Concept 2” rowers modeliai, bet jūs vis dar galite rasti kai kurių “B” pavyzdžių sveikatos priežiūros įstaigose, sporto salėse, mokyklose ir gimnazijose.

Daugelyje funkcijų ir priedų LifeCore LCR 100 Premier Rower užima aukščiausią vietą. Ji turi širdies ritmo kontrolės funkciją, tris širdies ritmo mokymo programas, kurios teikia grįžtamąjį ryšį, atkūrimo programą, kuri išbando ir stebi jus per 60 sek. Praeities pratimų užbaigimo ir suteikia jums biologinį atsiliepimą. Taip pat yra 15 iš anksto nustatytų fitneso programų. Inovacijų požiūriu “Concept 2” pjovėjas su PM4 monitoriu gali sinchronizuotis su kitomis “Concept 2” lenktynėmis su PM4 monitoriais, kad galėtų konkuruoti vienas su kitu. Taip pat yra žaidimų, kurie yra susiję su treniruotėmis, kad treniruotė būtų linksma ir įdomi.

Į viršų elektroninių galimybių

Šioje kategorijoje yra dvi dviračiai, laikomi “vandens peiliais”, kuriuose iš tikrųjų yra vandens rezervuaras, kuriame yra pasipriešinimas. Tai suteikia natūralesnę japoniuką. Tai yra “First Degree Fitness Fluid Rower” ir “Water Rower Oxbridge”. Jie yra prieinami būsto įsigijimui, jei norėtumėte praleisti šiek tiek daugiau pinigų, palyginti su kitomis airingo mašinomis.

Į viršų sporto ypatybes

“LifeCore Fitness” LCR100 “APM Premier Rower” teikia visą eksploatavimo laikotarpio garantiją ant rėmo ir penkerių metų garantiją dėl dalių ir aksesuarų, skirtų žmonėms, kurie įsigijo girliandą gyvenamosios paskirties reikmėms. Jei įsigijote velenėlį komerciniam naudojimui, jums bus suteikta dvejų metų garantija dalimis.

Pirma, “LifeCore Fitness” LCR100 “APM Premier Rower” turi iki 16 magnetinio atsparumo lygių, kurie simuliuoja plaukiojimo intensyvumą nuo lengvo laivo iki sunkiosios valties; taip pat bet koks vandens imituojantis sraigtasparnis pasižymi dideliu atsparumo kintamumu, nes įrenginys Reaguoja į jūsų tempą, greitį, tempą ir galią, kad diktuotų atsparumą.

“Schwinn Windrigger” yra komforto linijos viršus. “Schwinn Windrigger” suteikia sėdynę, leidžiančią gegnei atsilošti važiuojant, o ventiliatoriaus ratas pučia orą į sraigtą. Tai vienas iš tyliausių rinkoje esančių rowers, o jo sankaba leidžia labai sklandžiai ir lengvai judėti važiuojant ir traukti.

Bendras geriausias vairo mašinas tikriausiai yra “Concept 2” oro srauto valytuvas. D ir E modeliai tiek daug funkcijų ir yra vieni iš labiausiai prieinamų aukščiausios rūšies meškerių. “Concept 2” rowers yra maždaug tam tikru metu ir taip pat yra labiausiai lengvai pasiekiami. Jos yra skirtos ne sporto sportininkams ir sportininkams be sporto, jie turi penkerių metų garantiją ir yra erdvūs. “Concept 2” vairuotojai turi keletą duomenų diagramų, greitkelių diagramų, vaivorykštės žaidimų, pritaikomų įvykių, širdies ritmo monitoriaus Priedus ir galimybę susieti su kita koncepcija 2, kad imituotų lenktynes ​​tarpusavyje. Modelis D ir E yra skirti kiekvienam asmeniui, norinčiam važiuoti vaivorykštinėmis mašinomis, o ne tik sportininkams. Modeliai gali būti suskirstyti į dvi dalis per kelias sekundes, kad būtų patogiau laikyti, lengvai sukasi aplink ratus ir gali būti pastatyti vertikaliai taip pat ir saugoti. Nuo 2010 m. Lapkričio mėn. Kainos svyruoja nuo 900 iki 1,260 JAV dolerių.

Į viršų Garantija

Į viršų Atsparumo diapazonas

Į viršų komfortą

Bendras geriausias