Sveikos tamsiosios šokolado rūšys

Apžvalga

Mokslininkai rasta antioksidacinių flavonoidų, esančių sveikoje tamsioje šokolado pusėje, kurie teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sveikatą, kai jie įvedami į dietą. Jūs galbūt girdėjote, kad flavonoidą turtingas šokoladas jums tinka, bet įdomu, kokie šokolado tipai yra geriausi. Kai kurie šokolado prekės ženklai ir rūšys iš tikrųjų pašalina šias teigiamas maistines medžiagas. Didžiausias flavonoidų kiekis, pagal Mayo kliniką, yra tamsiausias šokoladas. Natūralių šokolado gamintojai papildytų šiuos kriterijus tuo, kad nėra šilumos patikslinimo. Vis dėlto nykščio taisyklė, kuri yra teisinga, yra ta, kad kuo didesnis kakavos (kakavos) procentas, tuo didesnis flavonoidų kiekis. Didžiausias kakavos procentas nustatomas pirmiausia tamsiu šokoladu, o vėliau – pieno šokoladu. Išimtis yra baltasis šokoladas, jo apdorojimas pašalina visus flavonoidus.

Šveicariška

Labai tamsaus šokolado paklausa paskatino šokoladerius, tokius kaip Lindt ir Toblerone, parduoti produktus, kurių sudėtyje yra labai daug kakavos. Šie importuojami ženšeniai tikriausiai turi daug didesnį flavonoidų kiekį nei pagrindiniai amerikietiškos saldainių barai, tačiau jie yra mažesni už šaltojo šaukšto natūralius saldainius. Nors švelnūs “Lindt” šokoladiniai saldainiai yra rafinuoti ir juose yra cukraus, jie yra labai tamsioje 85 proc. Ir 99 proc. Kakavos formų . Šis šokolado tipas jums tinka nuosaikiai. Tai yra sočiųjų riebalų ir kalorijų kakavos sviestui, kuris truputį mažina tamsaus šokolado naudą.

Natūralus

Kadangi vis daugiau ir daugiau su sveikata susijusių vartotojų supranta, kad šokoladas jums tinka, šokoladeriai stengiasi optimizuoti sveiką naudą išlaikydami kiek įmanoma daugiau flavonoidų. Natūralūs šokolado gamintojai, tokie kaip “Dagoba” ir “Xocai”, pristato puikius sveikus tamsius saldainius, “Dagoba” paėmus ekologiškai, o “Xocai” pasigirsta šaltojo gamybos proceso; “Dagoba” siūlo 87 proc. Kakavos barą, o “Xocai” žada 100 proc. Flavonoidinių maistinių medžiagų, nepriklausomai nuo procentinio Kakavos natūraliuose šokolado produktuose. Neperdirbtuose šokoladuose taip pat nėra perdirbtų cukrų.

Patobulinta

Maisto produktų, tokių kaip migdolai ir mėlynės, įtraukimas į šokoladą arba sveikų tamsaus šokolado įtraukimas į kitus maisto produktus, gali padidinti antioksidantų kiekį. Jis taip pat gali pridėti kalorijų, todėl valgykite šį “stiprintą” šokoladą dar labiau nuosaikiai. Abu Xocai ir Dagoba gamina vaisius, kad barai sujungti su tamsiu šokoladu su acai uogų. Šveicarų gamintojai užtikrina, kad jų šokoladas tinka jums, pridėdamas lazdyno riešutų, migdolų, medaus ir kitų sveikų ingredientų. Migdolų gamintojas “Blue Diamond” parduoda migdolų “pieno” gėrimą, kuris stiprinamas vitaminais A ir E, kalciu ir sveiką šokoladą.