Šalutinis herano aliejaus poveikis

Odos dirginimas

Geraninis eterinis aliejus šimtmečius buvo naudojamas kaip žolinių vaistų nuo menstruacijų ir menopauzės simptomų. Geraniumuose yra terpinų, kurios yra natūrali medžiaga, kurios nepatinka, ir taip pat naudojama kaip natūralus vabzdžių repelentas. Pranešimai apie geraniumo šalutinius reiškinius yra labai retai ir nėra gerai dokumentuojami. Dauguma ekspertų atsargiai naudoja geranijos aliejų, jei esate nėščia ar slaugote, kai visada geriausia būti atsargiems.

Dehidratacija

Geraniumo aliejus laikomas nedirginančiu, tačiau, pasak aworldofaromatherapy.com ir naturalhealingguide.com ekspertų, žmonės su labai jautriąja oda pranešė apie kai kurias gryno etilo gelio aliejaus problemas. Prieš naudodami didelį plotą, atlikite nedidelį bandymo pleistrą.

Antispazminiai efektai

Geraniumas yra natūralus diuretikas. Tai reiškia, kad jis padeda organizmui pašalinti perteklinį vandenį. Jei vartojate geraninio aliejaus viduje, nesuderinkite jo su kitais natūraliais diuretikais, tokiais kaip žalia arbata, ir įsitikinkite, kad geriate bent 32 uncijos vandens per dieną.

Geraniumo aliejus, kaip manoma, sušvelnina skrandį, žarnyną ir žarnas, padeda sustabdyti mėšlungį. Nėštumo metu gimda natūraliai sutampa ir plečiasi, nes auga, kad atitiktų vaisius. Nors nėra mokslinių duomenų, kurie patvirtintų idėją, kad gereaninio aliejaus antispazminis poveikis gali kelti rimtą pavojų nėštumo laikotarpiui, visada geriausia, kad esate nėščia ir saugu.