Pirmieji darbo požymiai

Apžvalga

Dauguma moterų nori pradėti darbą, nes jie artėja prie nėštumo pabaigos. Šio nerimo dalis yra normalus nėštumo sutrikimas, susirūpinimas dėl darbo ir gimdymo, taip pat džiaugsmas laikyti savo mažyliu savo rankose. Žinant ankstyvus darbo požymius, galite padėti stebėti savo kūną ir sužinoti, kad artėja jūsų kūdikio gimtadienis.

Apšvietimas ar nuleidimas

Pirmasis ankstyvojo darbo ženklas yra kūdikio apšvietimas ar “nuleidimas”. Tai atsitinka, kai kūdikis juda į dubens ir pradeda daryti spaudimą ant gimdos kaklelio. Šis slėgis išskiria hormonus, dėl kurių prasideda darbas. Gaivinimas gali atsirasti jau po dviejų ar keturių savaičių prieš aktyvų darbą.

Jūs prarasite gleivinės kištuką

Prarasti gleivių kištuką yra dar vienas išankstinis darbo ženklas. Šis kištukas sukūrė apsauginę kliūtį, apsaugančią jūsų kūdikį nuo infekcijos ir išorinių šiukšlių. Gleivės gali būti dažytos krauju, todėl kai kurie žmonės nurodo tai kaip “kruviną šou”. Jūs galite prarasti savo gleivinės kišenę per kelias valandas iki savaitės, kol prasideda maistas, mažais bitais laikui bėgant arba viename dideliame gabale .

Keisti žarnų judesius

Keletas minkštųjų žarnų judėjimo dienų iki valandų, kol aktyvus darbas yra gamtos būdas išvalyti savo sistemą, kad vaikas būtų kūdikis. Tai gali arba gali būti kartu su pykinimu ar vėmimu. Būtinai palaikykite maitinimą ir hidratuokite, nes jūsų organizmui reikės šių maistinių medžiagų sunkiam darbui.

Jūsų vandens pertraukos

Nedidelėje moterų procentas aktyvus darbas prasideda nuo membranų plyšimo, kitaip vadinamų “vandens trūkumu”. Bėda, tai milžiniškas skysčio pūtimas, kuris tau ir visiems, kurie yra šalia tavęs, pralieja. Vietoj to dažniausiai būna maža skysčio srovė, kuri padidėja, kai sėdėji arba atsigultate ir sustoja esant stovint. Vėlyvas nėštumas gali būti dėvimas dideliu higieniniu pakelimu, jei baiminatės, kad vanduo pasidarys viešai.

Ankstesnio darbo sutrikimai dažnai prasideda gale kaip paprastų raumenų skausmų serija. Jei nesate tikri, ar nugaros skausmas yra paprastas diskomfortas nėštumo metu ar susitraukimų pradžia, atsigaiskite patogioje padėtyje ir atkreipkite dėmesį į laiką. Darbas jūsų nugaroje sustiprėja ir išleidžiamas reguliariai, jei yra susitraukimai. Paprasta nugaros skausmas išliks pastovus arba lėtai išnyks, be intensyvumo smailių ar bangų.

Susitraukimų intensyvinimas paprastai yra labiausiai įmanomas darbas. Nėštumo pabaigoje nėštumo metu gimdai buvo neskausmingai sutriuškinti, kai ruošiamasi pristatyti. Dabar, darbo metu, šie susitraukimai kyla nuo suspaudimo iki sutrikusio pojūčio, kad taptų stipresni ir ritmines. Tikrosios darbo metu kintanti veikla ar padėtis neužkietėja, o vaikščioti gali juos sustiprinti. Kai kurios moterys susiduria su susitraukimais ir nugaros skausmu savaites prieš pradėdami aktyvų darbą. Šie priešoperaciniai susitraukimai yra svarbus jūsų kūno darbas, siekiant sušvelninti ir sutrumpinti jūsų gimdos kaklelį pasirengus dilatacijai ir pristatymui. Jei jūsų susitraukimai sustos ir pradės, pabandykite atsipalaiduoti, pailsėti ir išlikti maitinami, žinodami, kad netrukus taps jūsų kūdikis.

Nugaros skausmas

Iki darbo sutrumpinimų