Patarimai, kaip naudoti guminius kirminus boso žvejybai

Spalvos

Minkšti plastikiniai kirminai buvo pagrindinė boso žvejyba beveik 40 metų. Jie išlieka vienu iš populiariausių ir veiksmingiausių užmojimų, norint pagundyti visas boso rūšis. Negalima naudoti dėžutės be pasirinktų turimų plastikinių kirminų. Sužinokite, kaip važiuojamosios kirmėlės veiksmingai žvejoti, ir kaip su jais elgtis, bus skirtumas tarp sėkmės ir blogos vandens dienos.

Dydžiai

Žuvis iš tiesų gali matyti spalvą, todėl pasirinkimas, kurį padarysite plastikinių kirminų spalvoje, bus raktas. Šviesesnės spalvos plastiko kirminai bus matomi drumzliname vandenyje. Nors logika atrodo neteisinga, dauguma profesionalių boso žvejų rekomenduoja juodus plastikinius kirminus nakties žvejybai. Paprašykite veteranų žvejų toje zonoje, kurioje ketinate žvejoti, kokia spalva dabar “pradeda”, ir atitinkamai nusipirk savo plastikinius kirminus.

Improvizacija

Plastiniai kirminai būna įvairių dydžių, nuo trumpo “grub” ilgio iki kirminų, viršijančių 12 colių. Gera atsargų pakuotėje yra keletas skirtingų ilgių, todėl galite keisti jaukus, kurie kelionėje nepatraukia boso. Vienas dydis niekada netinka visiems, kai kalbama apie plastiko širdysi jaukų.

Deriniai

Nors boso žvejybos privalumai, ypač tie, kurie verčia konkrečios masalo kompanijos patiekalus, atskleidžia tam tikras plastinės širdys strategijas “niekada nepavyks”, tiesa yra bosas – rausvos ir subtilios sportinės žuvys. Jūs niekada negalėsite prognozuoti bet kokios garantijos, kokį konkretų bosą pasiekia tam tikra diena, ypač vandens ar oro sąlygų. Būkite pasirengę išbandyti įvairius išpuolius ir pristatymus su plastikiniais kirminiais, kol pamatysite kirminą, kuris pasirodo esant šiuolaikiniame meniu.

Patobulinimai

Trumpesni plastikiniai kirminai gali veiksmingai susivienyti su verpikliu. Pabandykite naudoti trumpą grub dydžio plastiko širdys su diskeliu uodega į verslo pabaigoje vertikalių masalas arba džigas. Veiksmas, kurį siūlo plastinis kirminas, gali būti tik apgauti, kad stumia lunkerio bangą virš krašto, kad jis streikų.

Plastmasiniai kirminai yra su plastiko įdėtais kvapais ir skonio patobulinimais, kurie tinkamomis aplinkybėmis gali būti labai veiksmingi. Apsaugokite šias patobulintas jaukes nuo praradimo savo potencialo – ir užteršdami kitus plastinius kirminus — laikydami juos uždarame plastikiniame maišelyje, esančiame vidinėje talpoje. Taip pat galite įsigyti kvapiųjų medžiagų ir kvepalų produktų, skirtų reguliariai plastiškiems kirminams gydyti.

Veiksmingiausias plastiko šliužo takelažas, atsižvelgiant į palikimą, yra “Carolina” platforma. Užmaukite svarsčius į liniją ir tada susieskite didelį boso kablys. Įkiškite kabliuką per “nosies” plastiko širdys, iki pirmojo kiaušinio maišo funkcija. Šiuo momentu ištraukite kablys iš kirmino kūno. Grįžkite šiek tiek įkiškite, tada vos užpakuokite kablio galą plastiko šerkšno odos viduje. Tai leis kablys išvalyti piktžoles, kol ištrauksite jį per vandenį, bet būsite paruoštas, kai bangos smūgis.

Plėškite plastinę širdį į lizdą, dangą ir termoclines. Leiskite jaukui atsipalaiduoti tris kartus. Tada pradėkite lėtai pervardyti vėl. Perpulkite ritinėlį greitais jūsų eilutės kiekvienais penkiais savo ritės paviršiumi. Panaikinkite, kol zonos bosas nusprendžia, pavyzdžiui, šiandien jie susidomėję neoniniu žaliu plastiko šernais su sidabro spindesiais ir pasiekę paguostą.

Bass reguliariai įstrigo plastikinį širdį dviem būdais. Jie įsilaužė į kirminą, išmuša jį ir paleidžia, arba atidaro dideles burnas ir pažodžiui čiulpia visą kirminą, o tada paleidžia paleisti. Jūs pajusite “ištraukti” arba “čiulpti” kaip vilkiką arba dangtelį ant savo linijos. Kai jaučiate bakstelėjimą, pakelkite savo liniją tiesiai virš galvos ir nustatykite kablys.

Takelažas

Liejimas ir išgavimas

Kablys nustatymas