Patarimai ir būdai, kaip sulėtėti širdies ritmas

Apžvalga

Nors Amerikos širdies asociacija teigia, kad vidutinė amerikietiška širdies susitraukimų dažnis yra nuo 60 iki 80 prastesnių per minutę, jūsų širdies ritmas gali būti daug didesnis, jei esate stresinėje situacijoje. Stresinės situacijos skiriasi nuo asmens iki žmogaus. Nesvarbu, ar tai yra viešas kalbėjimas, didelis žaidimas, pokalbis su darbu ar net pirmoji data, kuri pasireiškia jūsų impulsui, jūs galite jį sumažinti taikydami atsipalaidavimo technologijas.

Gilus kvėpavimas

Gilus kvėpavimas yra paprasta atlikti ir tai, ką jūs galite padaryti beveik bet kurioje situacijoje, nepastebėdami nieko kito. Jūsų tikslas yra visiškai ir giliai kvėpuoti iš pilvo. Merilando medicinos centro universitetas rekomenduoja vieną ranka įkišti į skrandį ir vieną ant krūtinės, esant sėdimoje padėtyje. Kvėpkite tiek, kiek galite į pilvą, kad jis stumtų jūsų ranką, bet jūsų krūtinė nedidėja. Lėtai iškvėpkite ir pakartokite, kol jūsų širdies ritmas sulėtės.

Progressive Relaxation

“MayoClinic.com” ir Merilendo medicinos centro universitetas siūlo naudoti laipsnišką atsipalaidavimą kaip atpalaidavimo techniką, mažinant širdies susitraukimų dažnį. Progresyviai atpalaiduojant, jūs įtempiate ir atsipalaiduokite raumenų grupes po vieną. Pradėkite nuo savo pirštų ir tvirkškite savo kojas, liemenį ir rankas, o galą ir kaklą. Laikykite įtampą mažiausiai penkias sekundes, kol atsipalaiduojate 30 sekundžių ir judate į kitą kūno dalį.

Autogeninis mokymas

Autoriginiuose mokymuose jūs naudojate psichinę įvaizdį ir supranta, kad jūsų kūnas perkelia į mažiau įtemptą būseną, – aiškina MayoClinic.com. Turėtumėte pabandyti nukreipti savo dėmesį į raminančius vaizdus ir žodžius, kai jūs atpažįstate fizinę įtampą savo kūne ir dirbdami, kad šie tensuotos zonos atpalaiduotų ir atpalaiduotų. Merilendo universitetas apibūdina procesą, kai pirmą kartą numato taiką aplinką, skirtą ramybei. Tada pradėsite sutelkti dėmesį į fizines pojūčius įvairiose jūsų kūno dalyse, pvz., Sunkias galūnes ar pilnas, giliai kvėpuojamas jūsų krūtinėje.