Patarimai apie šamų užmetimą šamų spąstais

Apžvalga

Spąstai yra veiksmingas būdas sugauti šamas. Palyginti lengva nustatyti ir išgauti, šie spąstai gali sugauti daug žuvų per palyginti trumpą laiką. Kai tik nustatysite, nereikia rūpintis šiais spąstus, kol bus atėjo laikas pamatyti, ar jie turi šamų. Ne visos valstybės leidžia naudoti šamų spąstus. Prieš nustatydami gaudyklę, svarbu patikrinti savo vietos žvejybos žaidimo institucijai taisykles ir taisykles dėl jų naudojimo.

Spąstų parinkimas

Pasirinkite šamų spąstai, kurią galite nustatyti ir valdyti. Mažesni suvirintųjų vielinių gaudyklių ir medinių griuvėsių spąstai yra lengviau nustatyti ir išimti vienam asmeniui. Žirkliniai tinklai gali reikalauti, kad laivas tinkamai juos nustatytų ir paimtų. Dėl šių didelių tinklų, dviejų žmonių komanda gerai dirba tuščiam šamai iš spąstų.

Gaudyklės tikrinimas

Reguliariai tikrinkite savo spąstus, kad įsitikintumėte, ar jis tinkamai suremontuotas. Laisvosios durų furnitūra, skylės ir tinklinės ar vielos tinklelis, sutrikusios atkūrimo linijos ir kita žala gali sukelti prarastą žuvį ar net prarastą spąstai.

Masalas pasirinkimas

Šamas yra daugiausiai apatinės padėkliukai ir keletą skirtingų rūšių masalas juos pagriebs į jūsų spąstus. Pabandykite šunų ar kačių maistą su skylėmis, kurios štampuotos. Gerta ir vištienos kepenėlė ar supjaustytas jaukas baudu tinklelio nailono maiše. Kovojant su jūsų spąstus, tinkamai ir saugiai pritvirtinkite masalą.

Pozicija

Nuleiskite gaudyklę, nuleidžiant burną žemyn. Tai užkirs kelią bet kokiems lapams, lazdoms ar kitoms šiukšlėms išplauti į jūsų spąstus. Be to, įsitikinkite, kad jūsų spąstai gerai pritvirtinami prie atsikabinimo taško ar upės dugno, kad jo neplauktų, jei dabartinis padidėjimas.

Ieškokite vietovių, kur jūsų sulaikymo vieta, kurioje šamai būtų linkę sugauti, pvz., Giliai skylės ar upių krantų gabalai. Siaurieji taškeliai upėse ir upeliuose, kurie priverčia daugiau žuvies per mažesnę plotą, taip pat padaro gerus spąstus. Žvejo ežerą, padėkite gaudyklę lygiagrečiai su banku. Šamas dažnai plaukia palei krantą ir į spąstus. Pažymėkite savo spąstos vietą, kad ją būtų lengva rasti, kai grįšite.

Jei jūsų gaudyklė užfiksuos daugybę šamų ir užpildys, žuvims gali būti sunku judėti. Jei šamas negali lengvai judėti spąstuose, jie nebus pakankamai deguonies ir gali mirti. Norėdami to išvengti, patikrinkite spąstus bent kas 12 valandų.

Vieta

Patikrinkite Spąstai