Moliūgų sėklų aliejus

Apžvalga

Presuoti iš turtingų antioksidantų moliūgų sėklų, moliūgų sėklų aliejus suteikia koncentruotą dozę įvairių naudos sveikatai. Nors tai puikus ingredientas virtuvėje, vengti valgyti moliūgų sėklų aliejaus, nes tai gali sugadinti kai kurias naudingas savybes. Ieškokite moliūgų sėklų aliejaus skystoje arba kapsulėje vaistinėje, gamtos sveikatos centre ar specialioje maisto parduotuvėje. Visada pasikalbėkite su savo gydytoju prieš naudodami moliūgų sėklų aliejų, kad padėtumėte gydyti bet kokią sveikatos būklę.

Salotų padažas

Haroldas McGee, knygos “Dėl maisto ir virimo” autorius teigia, kad moliūgų sėklų aliejus suteikia sveikų salotų padažų, pažymėdamas, kad tai pagrindinis omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, įskaitant linolo rūgštį ir oleino rūgštį. Remiantis Marylando medicinos centro duomenimis, tyrimai rodo, kad omega-3 riebalų rūgštys gali padėti sumažinti uždegimą, taip pat jūsų chroniškų sveikatos sutrikimų, tokių kaip širdies liga, artritas ir vėžys, kančia. Moliūgo sėklų aliejus, dažniausiai naudojamas Vidurio Europoje kaip salotų padažas, gali būti naudojamas atskirai arba kartu su kitais sveikais augaliniais aliejais, tokiais kaip alyvuogių aliejus.

Garnyras su maistu

Turint tamsiai žalią spalvą ir turtingą riešutinį skonį, moliūgų sėklų aliejus suteikia daugybę iškeptų patiekalų egzotiškos išvaizdos ir skonio. “Chef Clyde Serda”, “Just the Cook” autorius rekomenduoja naudoti šį aliejų, kai pataisysite šparagus. Prieš kepdami šviežių moliūgų sėklų aliejų, o tai turi įtakos aliejaus kokybei, Chef’as Serda teigia, kad prieš valgant daržovę, jūs turite jį nuplauti virš šparagų. Kiti patiekalai, kurie gali būti naudingi iš turtingo skonio moliūgų sėklų aliejaus, yra skvošas sriuba, daržovių kepta bulvytė ir net vaniliniai ledai.

Prostatos problemos

Tam tikrais atvejais moliūgų sėklų aliejus gali būti natūralus specifinių prostatos sutrikimų gydymas, kai jis vartojamas kartu su tradicine medicina. Elise Marie Collins, autorė “A-Z Guide to Healing Foods”, pažymi, kad tyrimai rodo, moliūgų sėklų aliejus mažina įvairius gerybinės prostatos padidėjimo simptomus. Pasak “Mayo” klinikos, taip pat vadinama BPH ar gerybine prostatos hiperplazija. Paprastai išsiplėtę prostatos išsivysto taip pat, kaip vyrai, ir gali sukelti tokias problemas kaip pakartotinės šlapimo takų infekcijos ir šlapimo pūslės akmenys. Todėl nesistenkite gydyti šio potencialiai rimto būklės tik moliūgų Sėklų aliejus. Pasikalbėkite su savo gydytoju apie tai, kaip panaudoti moliūgų sėklų aliejų atskirai arba kartu su kitomis natūraliomis priemonėmis, pvz., Pjūklų palmetto, siekiant atleisti tam tikrus GPH simptomus.