Miego rūpesčių tipai ir išvaizda

Apžvalga

Miegamosios tabletės padeda žmonėms, sergantiems nemiga ar sutrikimų miego modelius. Miego sutrikimo sutrikimai atsiranda dėl streso, ligos, aplinkos ar kitų sveikatos būklių. Kai asmuo negali užmigti dėl nemigos ar kitų veiksnių, gydytojas gali skirti miego rūpesčius, kad paskatintų miegą. Šios tabletės būna įvairių formų ir gydytojas skirs tabletes pagal individualų poreikį.

Ambienas

Ambien yra ne benzodiazepino hipnotizuojantis miego pūslė, turinti tik pagal receptą. Pasak “Drugs.com”, jis veikia keičiant nesubalansuotas chemines medžiagas smegenyse, kurios sukelia nemalonumą. Pigułka yra Zolpidemo vaisto prekės ženklas ir trumpalaikis bevizio gydymas. “Ambien” yra dviejų formulių, tarp kurių yra “Ambien” ir “Ambien CR”, kontroliuojamam išsiskyrimui. Pasak “Drugs.com”, miego tabletės išvaizdą sudaro 5 mg plėvele dengtos rausvos kapsulės formos tabletės, ant kurios priekyje yra įspaustas AMB 5, o ant nugaros – 5401, 10 mg plėvele dengtos baltos kapsulės formos tabletės su įspaudais ant AMB 10 Priekyje ir 5421 ant nugaros, o “Ambien” kontroliuoja 6,25 mg rožinės apvalios tabletes.

Lunesta

Lunesta yra ne benzodiazepino hipnotizuojantis recepto miegas, panašus į Ambien. Pasak Lunestos, klinikinių tyrimų duomenimis, “Lunesta” pasirodė esąs padėti žmonėms miegoti iki septynių valandų. Miego asilas priklauso vaistų grupei, žinomai kaip ciklopirrolonai, ir turėtų būti vartojama tik tada, kai žmogus yra pasirengęs miegoti. Lunestos šalutinis poveikis yra galvos skausmas, burnos džiūvimas, švelnus odos išbėrimas, pykinimas ir koncentracijos sutrikimas. Asmenys turėtų vartoti vaistus, kaip nurodė gydytojas, ir susisiekite su sveikatos priežiūros specialistu apie vaistų sąveiką ir galimus priklausomybės veiksnius. Pasak drug.com, šių tablečių išvaizda apima 1 mg plėvele dengtas šviesiai mėlynas apvalias tabletes su įspaudais S190; 2 mg plėvele dengtos apvalios tabletės su įspaudais S191 ir 3 mg tamsiai mėlynos spalvos apvalios tabletės.

Sonata

Sonata yra hipnotizuojantis recepto miegas. Miego pigułka padeda sumažinti trumpalaikio ir trumpalaikio miego laiką, paaiškina Drugs.com. Šio vaisto alerginės reakcijos ir šalutinio poveikio galimybės yra tirpimas, dienos mieguistumas, nerimas, sąnarių skausmas ir padidėjęs mėnesinių skausmas. Pasikalbėjimas su gydytoju padės asmenims rasti kokių nors komplikacijų ar sąveikų su vaisto vartojimu ir bet kokia priklausomybe. Pasak “Drugs.com”, tablečių išvaizda apima 5 mg žalias ir baltas kapsulės formos tabletes su 5 mg ir 10 mg žaliomis kapsulėmis supakuotomis tabletėmis su įspaudu 10 mg.