Likas papajų muilo naudojimas

Odos balinimas

“Likas Papaya” muilas gaminamas “Trinidad Cosmetics Laboratory Inc.” Filipinuose. “Likas Papaya” muilas teigia, kad balina odą ir pagaminta iš ekologiškų žolelių. Pagrindinis ingredientas yra papajos ekstraktas, kuris gaunamas iš papajos ir padeda sulaužyti tam tikrus baltymus, pvz., Negyvas odos ląsteles, pažymi Mičigano sveikatos sistemos universitetas.

Spuogų gydymas

“Likas Papaya” muilas teigia, kad norint balinti odą su įprastais vartojimu. Jame yra papaino ekstraktas, kuris yra natūralus papajos fermentas, kuris skatina odos ląstelių atsinaujinimą. “Likas Papaya” muilas išblaško jūsų negyvas odos ląsteles, pašalina seną odą, kuri gali būti pažeista saulei. Tai atskleidžia naujas odos ląsteles, kurios yra lengvesnės. Odos balinimo poveikis yra minimalus, o tai gali palengvinti bendrą odos išvaizdą, tačiau tai neveikia dėl hiperpigmentacijos ar saulės dėmių, teigia svetainė SkinWhitening.org. Muilas neturi jokių dirbtinių balinimo medžiagų.

Odos atnaujinimas

Likas papajų muilas tariamai pašalina spuogus. Jūs suminkate muilą, padėkite ant veido ir palikite tris ar penkias minutes, prieš išplaunant skudurą. Muilas praplauna jūsų oda ir pašalina negyvas odos ląsteles. Remiantis “Mayo Clinic” svetainės duomenimis, pašalinus negyvas odos ląsteles, galima sumažinti spuogų uždegimą. “Likas Papaya” muilas gali neveikti su visų tipų spuogais, tačiau jis padeda pašalinti poras pašalinant negyvas odos ląsteles. Tai taip pat padidina ląstelių apyvartą, padedančią sklandžiai išlyginti odą, kuri gali padėti sumažinti lengvų spuogų randus.

Papajos papino ekstrakto fermentinės savybės padeda pagerinti odos bendrą išvaizdą, šveičiant ir atnaujinant ląsteles. Pasak Gruzijos universiteto, papainas yra proteolitinis fermentas, kuris skaido ar virškina kitus baltymus ir naudojamas mėsos maišytuvuose. Ji turi odos minkštinimo savybes ir pagreitina ląstelių apyvartą, suteikiant odai naujesnį išvaizdą.