Kokios yra retinolio kremo nauda?

Apžvalga

Vitaminas A yra vartojamas ne tik per burną vitaminų tabletėse. Retinolis, vitamino A forma, yra vienas iš daugelio ingredientų, esančių įvairiuose vietinės odos priežiūros produktuose. Tai plačiai naudojama, nes joje yra daugybė pritaikymų ir naudojimo būdų, kaip pagerinti odos sveikatą. Patikrinkite būsimas odos priežiūros produktų etiketes, kad sužinotumėte, ar šis įtakingas ingredientas yra išvardytas. Tai gali būti jūsų pasirinkto odos kremo, serumo ar losjono veiksmingumo veiksnys.

Valo spuogus

Pasak Mayo klinikos, vietinės retinolio formos veiksmingai gydo spuogus. Tai veikia, ištraukdami savo folikulus ir švelnindami odos ląsteles, kad būtų aišku poros. Tuo pačiu metu, retinolis taip pat padeda pašalinti bakterijas, kurios sukelia spuogų, kuriant dvejopą spuogų sunaikinimo situaciją.

Mažina raukšles

Pasak “Merilendo” medicinos centro, retinolio kremai veikia kaip galingas antioksidantas, kuris padeda “ištaisyti odos pažeidimus”. Retinolis gali padėti atjauninti odą ir išlyginti smulkias linijas ir raukšles. Tai dažniausiai randama gydymo nuo raukšlių metu be recepto.

Lengva spalvos pokyčiai

Odos priežiūros specialistas Paula Begoun savo odos sveikatos vadove “Negalima eiti į kosmetikos kovą be manęs” teigia, kad retinolis ir jo dariniai yra “itin veiksmingi”, padedantys netgi tonizuoti odą ir išblukti odos spalvos pokyčius. Tai gali būti dėl savo pūlingos savybės, padedančios atsikratyti tamsių ląstelių, kad atskleistų lengvesnę odą.

Mažiau šalutinių efektų

Retinolis gali būti naudojamas kaip tretinoino alternatyva, pastaroji dažniausiai naudojama recepto odos gydymui. Merilendo universiteto medicinos centras praneša, kad retinolis gali turėti tokį pat poveikį, be terpinino sukelto neigiamo šalutinio poveikio, pavyzdžiui, deginimo pojūčio ar odos mastelio.

Jūsų porų dydį nustato jūsų genetika, tačiau, remiantis Begouno duomenimis, retinoidai, tokie kaip retinolis, gali pagerinti jūsų porų formą ir dydį. Tai gali būti iš dalies dėl jo šveitimo, kuris pašalina šiukšles, kurios gali ištiesti jūsų poras.

Susitraukia poros