Kokios yra nuokrypių įjungimo privalumai?

Apatinis krūtinė

Atšokusios apkabos yra tvirtos treniruotės, kurios nukreiptos į krūtinės raumenis, pečių ir tricepso priekines dalis. Atlikite juos kaip reguliarų spustelėjimų, bet rankas padėkite ant padidinto paviršiaus, o ne ant grindų. Pakrypimai gali būti įtraukiami kaip dalis viršutinės kūno atsparumo mokymo programos, grandinės treniruočių ar bėgimo stovyklos stiliaus klasėse.

Pradedantiesiems draugiškas

Krūtinę sudaro tik du raumenys, pectoralis major ir pectoralis minor aiškina “Fit Step”. Nors neturite viršutinės ir apatinės krūtinės raumenys, galite naudoti pratimus, kad nukreiptumėte į skirtingus krūtinės pluoštus. Slankioji įstriža nukreipta į apatinę krūtinės dalies dalį, kuri padeda pagerinti rankos judėjimą į kūno centrą ir iš jo, pvz., Skristi.

Universalumas

Aukštesniame paviršiuje veikiantys įtempimai gali sumažinti stresą kūne ir padidinti atsparumą žmonėms, kurie neturi jėgų atlikti klasikinį išspaudimą. Iš pradžių nufilmuokite 80 laipsnių kampą ir palaipsniui sumažinkite kampą, kai tampate stipresniu – 60, 45 ir 30 laipsnių kampai rodo Lou Schuler “Naujos moterų kėlimo taisyklės”.

Raumenų vystymasis

Jūs galite atlikti nuolydžio spustelėjimus beveik bet kur – sporto salėje, namuose iš virtuvės skaitiklio ar žurnalinio staliuko arba lauko aikštelėje ar laiptinės žingsniu. Įstumti įstrižai taip pat gali būti palaipsniui sunkesni, atliekant juos iš nestabilaus paviršiaus, pavyzdžiui, stabilumo kamuolys arba bosu treneris, įrangos, kuri atrodo kaip stabilumo kamuolys su viena plokščia puse.

Atliekant daugiau kaip 12 kartų bet kokio išspaudimo, įskaitant nuolydį, 2002 m. Lapkričio mėn. Sukuriamos raumenų ištvermės pastabos “Vyriškoji fitneso”. Atpalaiduojantys įtempimai taip pat traukia plaušus raumenyse, atsakinguose už pusiausvyrą, ypač jei jūs 20 sekundžių ar ilgiau laikykite nusileidžiančią poziciją. Pakreipus įstumimus, kartu su klasikinėmis išstumtimis ir sumažėjimu, padidėja kraujo pritekėjimas į viršutinę kūną, o tai padeda sumažinti pratimų skausmą.