Kokios yra marinuotojo imbiero nauda?

Apžvalga

Imbiero šaknis, pagrindinis ingredientas daugelyje Azijos patiekalų, gali būti paruoštas įvairiais būdais. Jo stiprus ir aštrus skonis stiprinamas per vieną imbiero gaminimo būdą – jį užberti acto ir kelių kitų pagardų tirpale. Moksliniai tyrimai visiškai neleidžia manyti, kad vartojami marinuoti imbierai yra naudingi, tačiau dauguma vaistažolių mano, kad jie teikia daug naudos sveikatai.

Maistinių medžiagų šaltinis

Imbieras, įskaitant marinuotą imbierą, paprastai nenaudojamas dideliais kiekiais, todėl jo maistinė vertė yra minimali. 1 aukso. Porcijos imbiero šaknis suteikia šiek tiek mažiau nei 5 procentus kasdien rekomenduojama kalio, magnio, vario, mangano ir vitamino B6 vertės. Valgyti arba traukti imbieras gali sumažinti maistingąsias medžiagas.

Virškinamoji reljefas

Imbieras, daugeliu formų, yra naudojamas virškinimo sutrikimams, tokiems kaip dujos ir pykinimas, sumažinti. Nesvarbu, ar imbiero šaknis yra tikrai veiksmingas, ar ne, dar reikia įrodyti, bet daugelis, kurie to bandė, manė, kad tai naudinga. “The World’s Healthy Foods” teigia, kad šaknis turi antioksidacinį poveikį ir priešuždegiminius junginius, kurie pagerina virškinimo trakto sutrikimą. Judėjimo ligos ir ryto liga nėštumo metu gali sumažėti, vartojant bet kokią imbiero formą, įskaitant marinuotą imbierą. Švelnus kvapas ir šaknies skonis tampa sunku kai kuriems žmonėms vartoti, kai patiria pykinimą ir vėmimą.

Palate Cleansing

Marinuoti imbierai tiekiami su azijietiškais patiekalais, tokiais kaip suši, kaip gomurio valymo priemonė. Šaknys yra valgoma tarp žaliavinės žuvies gabalėlių ar panašių virtuvių, siekiant pagerinti kulinarinę patirtį. Skonio valymo priemonė veikia, iš naujo nustatydama skonio pomidorus, kad jie nebūtų sukrėtę ar desensibilizuoti pagal skonį. Valgant keletą to paties maisto maisto pakaitalų, skonis tampa monotoniškas arba mažiau įspūdingas. Valgyti marinuotą imbierą tarp įkandimų arba prieš pereinant prie kito patiekalo gali neleisti to padaryti.

Kitos sveikatos naudos

Manoma, kad imbieras sumažina cholesterolio kiekį, sumažina vėžinių ląstelių gamybą ir mažina uždegimą, pavyzdžiui, artritą. Tyrimas dar turi remti šias idėjas pagal Merilendo universiteto medicinos centrą. Tyrimai parodė, kad šaknis neturi geresnio poveikio nei placebas.