Kokios yra linų sėmenų aliejaus pranašumai prieš miegą?

Apžvalga

Pateikiama skystoje arba minkštoje kapsulėje, medicininio centro Merilendo universiteto tinklalapyje, nemažai gydomųjų savybių yra aliejaus aliejus. Linų sėmenų aliejus, kartais vadinamas sėmenų aliejumi, turi tris naudingus komponentus, įskaitant baltymą, riebalų rūgštis ir pluoštą. Šalininkai mano, kad linų sėmenų aliejus yra atsakingas už tam tikrą gydymo tipą. Iš linų sėmenų aliejaus nauda prieš miegą yra daugialypė, tačiau vartotojai turėtų žinoti, kad kaip papildomos linų sėmenų aliejaus nėra garantuojamas bet kokių ligų išgydymas ar gydymas.

Raumenų priežiūra

Pasak “Bnet Health Publications” interneto svetainės, sportininkams ar tiems, kurie kūno skulptūra, prieš valgį prieš nėštumą gaunamas linų sėmenų aliejus turi raumenų ir kaulų naudą. Baltymų virpėjimas ir skilimas pailgino baltymų purtymą. Šis suskaidymo pailgėjimas leidžia šalutiniams baltymams, pavyzdžiui, raumenų formavimo aminorūgštims, likti sistemoje visą naktį.

Kraujotakos sveikata

Riebalų rūgštys, omega-3 ir omega-6 yra apsauginės nuo kardiovaskulinės linų aliejaus komponentai. Dėl linų sėmenų aliejaus, skirtos užkirsti kelią širdies plakimui, insultui ir aukštam kraujospūdžiui, diskutuojama. “Healthvitaminsguide.com” teigia, kad linų sėmenys gali padėti reguliuoti širdies plakimą, tinka sergantiems aritmijomis ar širdies ritmo sutrikimais. Prieš miegą, ramybės metu randama linų sėmenų aliejus.

Priešuždegiminis

Omega-3 riebiosios rūgštys linų sėmenų aliejuje gali padėti sumažinti viso kūno uždegimą. Uždegiminės ligos, tokios kaip artritas, vilkligė ir uždegiminės žarnos ligos, gali būti lengviau reguliariai naudoti linų sėmenų aliejų. 2002 m. Leidinyje “Amerikos mitybos koledžo leidinyje” teigiama, kad nors omega-3 riebalų rūgštys yra labiau koncentruotos žuvų taukuose, jos yra linų sėklose ir taip pat gali būti naudojamos opinio kolito ir autoimuninių sutrikimų, kurie sukelia Uždegimas visame kūne.

Vidurių užkietėjimas ir žarnyno valymas

Linų sėmenų skaidulų komponentas perduoda savo gydomųjų savybių į išreikštus aliejaus priedus. Šis pluoštas gali išvalyti dvitaškį ir reguliuoti žarnyno judesius, galinčius pašalinti vidurių užkietėjimą. Pasak “Healthvitaminsguide.com”, linų sėmenų aliejus yra naudingas tiems, kurie kenčia nuo divertikulito, skausmingą dvitaškio uždegimą. Prieš miegą, linų sėmenų aliejus gali dirbti žarnyne per naktį, gaminantis švelnų natūralų žarnyno judesį.