Kokios yra kiaulpienių šaknies kapsulių nauda?

Diuretikas

Dauguma žmonių žiūri į kiaulpienes ir mato piktžoles, kurias jie turi išnaikinti iš savo vejų. Pasak “Merilendo universiteto” medicinos centro, istoriniu požiūriu augalas buvo įtrauktas į vietinius amerikiečius kaip priemonę gydyti įvairias sveikatos būklę. Per metus jo naudojimas išliko. Šiandien kapsulės, kuriose yra kiaulpienės šaknis, yra skirtos gydyti ir užkirsti kelią tam tikroms sąlygoms. Medicininiai tyrimai apie jo veiksmingumą parodė tam tikrą naudą, tačiau reikia daugiau studijų, kad būtų visapusiškai suprantama, kaip ji veikia organizme. Pasitarkite su patikimu medicinos specialistu, prieš naudodami pienio šaknį, kad pagerintumėte savo sveikatą.

Vėžio gydymas

Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, kiaulpienės šaknis veikia kaip diuretikas organizme, didina šlapimo kiekį ir mažina skysčių susilaikymą. Tai daro didinant vandens ir druskos kiekį, išsiskiriantį inkstus. Kadangi tai veikia kaip diuretiką organizme, kartais rekomenduojama gydyti tokias sąlygas, kuriomis jis būtų naudingas, pvz., Hipertenzija. Tačiau prieš vartodami kiaulytės šaknies kapsules, kaip diuretiką, visada turite pasikonsultuoti su kompetentingu medicinos specialistu.

Diabeto gydymas

Kiaulpienis šaknis kartais yra suprantamas kaip alternatyvus gydymas vėžiu sergantiems žmonėms. Remiantis “Memorial” Sloan-Kettering Cancer Centre, tai pagrįsta keliomis cheminėmis sudedamosiomis dalimis augaluose, kurie gali paveikti auglių ląstelių augimą. Tačiau tyrimai dėl kiaulpienės poveikio vėžiui buvo atlikti tik mėgintuvėliuose ir gyvūnuose. Jokio žmogaus tyrimo net nebuvo atliktas, rodantis, kad kiaulpienės šaknis yra naudingas gydant ar užkertant kelią vėžiui. Kadangi vėžys yra pavojingas gyvybei, niekada neturėtumėte jį naudoti savarankiškai gydyti savo būklę.

Laxative

Ankstesni tyrimai rodo, kad kiaulpienės šaknies kapsulės gali būti naudingos gydant diabetą, nes jis gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje, remiantis “MedlinePlus” interneto svetaine. Tačiau tyrimai apie šią naudą buvo įrodyti tik gyvūnams. Prieš rekomenduojant sumažinti cukraus kiekį kraujyje žmonėms, reikia atlikti tyrimus žmogaus. Diabetas gali būti pavojingas gyvybei. Nenaudokite kiaulpienės šaknų, kad gydytumėte būklę, nebent jį prižiūrėtų kvalifikuotas medicinos specialistas.

Kepenų sveikatos skatinimas

Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, kiaulpienės šaknies cheminės savybės, atrodo, turi pernelyg mažą poveikį kūnui. Be to, manoma, kad jis pagerina virškinimą ir kitas virškinimo trakto būkles, nes jis leidžia plaukti įprastą bakterijų florą GI trakte. Visada pasikalbėkite su medicinos specialistu, prieš pradėdami naudoti kiaulpienės šaknį, kad pagerintumėte virškinamąją sveikatą.

Pasak Niujorko universiteto Langone medicinos centro, kiaulpienė dešimtmečius naudojama kaip priemonė pagerinti kepenų sveikatą ir funkciją. Prieš šimtmečius ji buvo suplanuota kaip liaudies priemonė, skirta kepenų detoksikacijai ir bendrosios sveikatos gerinimui. Šiandien kai kurie alternatyvios medicinos gydytojai ir toliau skatina šį naudojimą, nors jokie tyrimai niekada neįrodė šio poveikio. Prieš vartodami kiaulpienių šaknį, kad pagerintumėte kepenų funkciją, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu, žinančiu apie jo poveikį organizmui.