Kokios yra išgėrimo c gėrimo nauda?

Apžvalga

“Emergen-C” yra vitaminų supakuoti milteliai, sumaišyti su vandeniu, kad būtų sukurtas gazuotas, bet sveikas gėrimas. Kaip pažymėta jo svetainėje, “Alacer Corp” suinteresuota imuninę sistemą skatinančia vitamino C nauda, ​​kurią sukūrė dvejopo Nobelio premijos laureatas Linusas Paulingas. Emergen-C yra įvairių miltelių mišinių, skirtų kaulų, sąnarių ir širdies sveikatai.

Nustatyta vitamino C nauda

Daugelyje “Emergen-C” gėrimų mišinių pakelių yra 1000 mg vitamino C, kuris laikomas “mega doze”, palyginti su JAV žemės ūkio departamentu, rekomenduojamas dienos suvartojimas vitamino C suaugusiesiems: nuo 60 mg iki 90 mg. Linusas Paulingas galbūt buvo labiausiai pastebimas mokslininkas, kuris manė, kad žmonės turi gerti normalų sveikatą dėl daug aukštesnio vitamino C kiekio, nes mes esame viena iš nedaugelio rūšių, kurios to gamina ne iš vidaus; nuo ankstyvojo Linuso Paulingo tyrimo, Įrodyta, kad vitaminas C atlieka esminį vaidmenį imuninėje sistemoje, širdies ir kraujagyslių sistemoje, jungiamojo audinio atstatymui, antioksidaciniam aktyvumui ir tam tikrų sąlygų, tokių kaip lervos, podagra ir cholesteremija, prevencijai.

Papildomos imuninės skatinimo išmokos

Emergen-C siūlo produktą, pavadintą “Immune Defense”, kuriame yra ne tik 1000 mg vitamino C, bet ir nenustatytas vitamino A, B, D, cinko, seleno, hibiskos ekstrakto ir vėžiagyvių koncentrato kiekis. Kaip minėta, vitaminas C sukūrė imuninę sistemą, bet vitaminas A, cinkas ir vaistažolių preparatai taip pat gali padidinti šio imuninės sistemos funkcionavimą.

Papildomos naudos iš širdies ir kraujagyslių sistemos

“Emergen-C” taip pat siūlo produktą “Heart Health”, kuriame yra ne tik 1000 mg vitamino C, bet ir nenustatytas augalinio sterolio, likopeno, folio rūgšties ir daug B vitaminų kiekis. Nors vitaminas C yra svarbus širdies ir kraujagyslių sveikatai išlaikant kraujagyslių vientisumą, likopenas, stiprus antioksidantas, parodė gebėjimą sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Bendros naudos

Kita Emergen-C formulė “Joint Health” apima 1000 mg vitamino C, taip pat 500 mg gliukozamino ir 400 mg chondroitino. Abu šie natūralūs papildai tapo populiariomis alternatyvomis osteoartrito simptomų valdymui. Remiantis Mayoclinic.com duomenimis, tvirti įrodymai patvirtina teiginį, kad gliukozamino sulfatas sustabdo osteoartrito progresavimą, ypač keliuose, ir veiksmingiau valdo skausmą ir uždegimą, nei farmaciniai vaistai.