Kokios naudos yra amla milteliai?

Antioksidantai

Amla, taip pat žinoma kaip indų agrastas, yra Kinijos, Indijos ir kitų atogrąžų rajonų Azijoje medis. Ekstraktas arba milteliai, gauti iš šių stiprių agrasų, daugiausia buvo naudojami tradiciniame indų ajurvedos medicinoje. Amla sudėtyje yra daugybė junginių, kurie skatina sveikatą ir kovoja su tam tikromis ligomis ir ligomis.

Plaukų sveikata

Amla milteliai, išgauti iš Indijos agrastų, yra dideli antioksidacinio vitamino C kiekiai, taip pat elagino rūgštis, flavonoidai ir taninas. “Fitoterapijos tyrimuose” rasta 2009 m. Straipsnyje teigiama, kad šie junginiai mažina kenksmingą laisvųjų radikalų kaupimąsi ir mažina oksidacinį stresą organizme.

Cholesterolis

Amla milteliai gali būti naudojami sveikiems plaukams skatinti ir plaukams atrodyti labiau blizgūs ir blizgūs. Amla milteliai gali būti sumaišyti su vandeniu ir įpilami į šampūną. Galolio rūgštis yra galingas fenolio junginys, aptinkamas amla, ir buvo įrodyta, kad taiso plaukus, kurie anksčiau buvo pažeisti iš dažų ar kitokio poveikio aplinkai, pažymi “Journal of Oleo Science” paskelbtas tyrimas.

Kiti privalumai

“Europos klinikinės mitybos leidinyje” paskelbtas tyrimas parodė, kad amla gali sumažinti didelio cholesterolio kiekį vyrams, kurių cholesterolio kiekis yra padidėjęs nuo 35 iki 55 m., Tik po dviejų savaičių po gydymo sustabdymo padidėjo cholesterolio kiekis. Pasak “IndianFoodForever.com”, “vitaminas C amla padeda išsiplėsti kraujagysles ir taip sumažinti kraujospūdį.

Amla milteliai taip pat yra daug skaidulų, kurie padeda palaikyti virškinimą ir apsaugo nuo vidurių užkietėjimo. IndianFoodForever.com priduria, kad amla taip pat gali padėti sumažinti žarnyno rūgštingumą, apsaugoti nuo tulžies pūslės infekcijų, gydyti diabetu, užkirsti kelią rėmuo, sumažinti virškinimo trakto vėžio ir kvėpavimo takų vėžio riziką. Kiti amla miltelių komponentai yra: baltymas, geležis, kalcis, baltymai, fosforas ir angliavandeniai