Kokios kokoso aliejaus privalumai su artritu?

Uždegimas

Remiantis “Namų gynimo” tinklalapiu, artritas yra labai skausminga ir skausminga jungtinė liga, kuri sutrinka kasdienį gyvenimą. Dėl ligos patinimas ir standumas riboja sergančiojo judumą ir atlieka labai sudėtingas užduotis. Nors daugelis žmonių kreipiasi į receptinius vaistus nuo artrito slopinimo, kiti ieško daugiau natūralių šaltinių, norėdami palengvinti jų skausmą. Kokosų aliejus dažnai naudojamas kaip pigus ir veiksmingas šios ligos gydymas

Skausmo malšinimas

Kokosų aliejus gali būti naudojamas, siekiant palengvinti uždegimą, kurį dažnai sukelia artritas. Kai kūno sudaužimai uždegami, gali būti labai sunku judėti ir atlikti užduotis, kurios kitaip būtų laikomos lengvais. Pasak “Virgin Coconut Oil” interneto svetainės, aliejinių ir kokosų aliejaus mišinio masažavimas ne tik sumažins uždegimą, kuris atsiranda sąnariuose, bet taip pat sumažins skausmą, susijusį su patinimu. Kokosų aliejus stiprina kaulus ir veikia kaip agentas, kuris ramina kaulų ir sąnarių artrito skausmą.

Tepimas

Kokosų aliejus naudojamas kaip natūralus skausmo malšinimas daugeliui žmonių, kurie kenčia nuo artrito. Įšilkite kokosų aliejų ir sumaišykite su keliomis kamparo gabalėlėmis. Masažas mišinys giliai į sritį, kurioje susiduria sąnariai. “Home Remedies” tinklalapyje teigiama, kad kamparas, sumaišytas su šiltu kokosų aliejumi, padidins kraujotaką susilpnėjusioms sąnaroms, taip padidins šilumos poveikį ir sumažins skausmą.

Suteikus sau masažą su kokosu aliejumi po karšto dušo ar vonios priėmimo sutepkite sąnarius, kurie dėl artrito tapo standūs. Pasak “The Virgin Coconut Oil” svetainės, kokoso aliejaus pagrindiniai tepalai yra kūno sąnariai ir padeda išlaikyti jų praradimą, todėl padidėja mobilumas. Kokosų aliejus taip pat padidina kraujotaką sąnariuose. Taikydami kokosų aliejų savo kūnui, tiesiog naudokite lengvą sluoksnį, tarsi pritaikytumėte odos losjonus. Kad sumažintumėte standumo laipsnį arba išlaikytumėte sąnarių pilną tepimą, naudokite tik kokosų aliejų iškart po dienos dušo ar vonios arba prieš pradėdami fizinius pratimus.