Kokios gimnastikos naudos vaikams?

Apžvalga

Vaikai gauna aktyvų gyvenimo būdą ir dalyvauja bet kuriame sporto renginyje. Amerikos pediatrijos akademija mano, kad dalyvaujant organizuotose sporto šakose jauniems žmonėms suteikia galimybę padidinti savo veiklą ir vystytis socialiai ir fiziškai. “Gym.Net” priduria, kad gimnastika yra viena iš išsamiausių vaikų gyvenimo būdų pratybų programų, apimanti stiprumą, lankstumą, greitį, pusiausvyrą, koordinavimą, galią ir discipliną. Nesvarbu, ar jie dalyvauja rekreacinėje gimnastikoje, ar varžybose, gimnastikos įgūdžiai gali būti naudingi vaiko bendrajam vystymuisi.

Bendra sveikata

Dalyvavimas gimnastikos srityje padeda vaikams tapti fiziškai aktyviais ir tinkamai gyventi. Dalyvavimas bet kokioje praktikoje gerokai sumažina nutukimo, širdies ligų ir diabeto riziką paauglystėje. 2010 m. Vienam iš trijų vaikų Jungtinėse Valstijose buvo antsvorio, o Prezidento kūno kultūros ir sporto taryba teigia, kad “skatinant vidutinio ir intensyvaus fizinio aktyvumo tarp jaunimo yra svarbu”, nes įprasti dalykai, kuriuos mokosi vaikas, dažnai yra perduodami Suaugusiesiems. Reguliarus dalyvavimas gimnastikoje gali išmokyti vaikus, kaip elgtis sveiku gyvenimo būdu, ir sportuoti, kai jie auga.

Socialinės išmokos

Gimnazijos dalyvavimas gali padėti vaikams miegoti geriau ir jiems suteikti įgūdžių, kad būtų lengviau valdyti fizinius ir emocinius iššūkius gyvenime. Reguliariosios gimnastikos klasės lankymas suteikia jauniems vaikams galimybę bendrauti su savo amžiaus asmenimis, dirbti komandoje ir bendrauti su suaugusiais. Bostono gimnastikos akademija taip pat mano, kad gimnastika suteikia vaikams galimybę sužinoti apie tokius socialinius įgūdžius kaip klausymasis, kryptys, posūkis, ramybė ir pagarba kitiems. Vaikai taip pat smagiai, susipažįsta su naujais draugais ir mokosi nepriklausomybę.

Įsipareigojimas ir drausmė

Dėl iššūkių gimnastikos pobūdžio reikia atsidavimo ir koncentracijos. Gimnastikos pamokų struktūra moko vaikus, kaip atsiperka sunkus darbas ir atsidavimas. Pozicinga gimnastikos patirtis gali sustiprinti pasitikėjimą per pasiekimus ir parodo vaikams, kad jiems svarbus sporto pranašumas. Gimnastikos taisyklės ir elgesio kodeksai padeda vaikams išmokti saugumo taisyklių svarbą ir mokyti pagarbą kitiems.

Motorinių įgūdžių, koordinavimo ir pusiausvyros

Gimnastika padeda vaikams sukurti įvairių motorinių ir koordinacinių įgūdžių ir padeda kurti gerą kūno sąmonės jausmą. Jaunas gimnazija išmokys skirtingomis kūno dalimis naudoti skirtingas kūno dalis. Anglų gimnastika teigia, kad dalyvavimas gimnastikoje ugdo kūno supratimą, kontrolę ir koordinavimą, kuris gali būti naudingas kitai fizinei veiklai, sportui ir kasdieniame gyvenime.

Gimnazijos yra žinomos dėl jų puikios stiprumo ir svorio santykio. Jaunimo amžiuje gimnastika gali padėti kurti geros raumenų jėgos, ištvermės ir galios pagrindus. Pasak Tarptautinės gimnastikos mokyklos, gimnastai stiprėja per reguliarius mokymus, kurie padeda vystytis liesoms, tonizuotoms raumenims, pagerinti pusiausvyrą ir geriau laikyti.

Jėga