Kokie pagrindiniai vitaminų ir mineralų papildai turėtų būti vyrams virš 50 metų?

Apžvalga

Kadangi jūsų kūnas kinta priklausomai nuo amžiaus, taip pat ir jūsų mitybos poreikiai. Siekiant susidoroti su natūralaus senėjimo proceso padariniais, vyrams reikės daugiau tam tikrų vitaminų ir mineralų, kad padėtų užkirsti kelią ligoms, kurioms jiems gresia pavojus po 50 metų. Nors jūs Turėtų bandyti gauti tiek vitaminų ir mineralų, kiek galite iš maisto šaltinių, kai kuriais atvejais gali prireikti vitamino ar mineralinių papildų.

Vitaminas D

Osteoporozė tampa rimta problema, nes vyrai pasiekia 50 metų ženklą. Osteoporozė yra liga, sukelianti kaulų susilpnėjimą ir lengvesnę pertrauką. Vienas iš būdų padėti sumažinti osteoporozės atsiradimo riziką yra tai, kad jūs gaunate reikiamą vitamino D kiekį, kuris reikalingas kalciui absorbuoti. Pasak Nacionalinio osteoporozės fondo, vyrams nuo 50 metų kasdien reikia 800-1000 TV vitamino D. Jūs galite gauti vitamino D per saulės spindulių, maistą, kurį valgote, pvz., Vitamino D praturtintas pienas, ir vitaminų D priedus.

Kalcis

Kad vitaminas D būtų naudingas, taip pat turite užtikrinti pakankamą kalcio kiekį. Kalcis yra būtinas, norint sukurti tankią ir stiprią kaulų struktūrą, taip pat išlaikyti bendrą kaulų sveikatą ir stiprumą. NOF rekomenduoja vyresniems nei 50 metų žmonėms kasdien gauti 1200 miligramų kalcio, kad būtų išvengta osteoporozės.

Vitamino C

Kitas rizikos veiksnys, kuris padidėja vyrams su amžiumi, – tai Alzheimerio liga, dėl kurios kyla pažinimo pablogėjimas ir su atmintimi susijusios problemos, galinčios sukelti mirtį. 2004 m. Johns Hopkins universiteto atliktų tyrimų rezultatai, paskelbti neurologijos archyvuose, rodo, kad vienas iš būdų padėti užkirsti kelią Alzheimerio ligos atsiradimui yra pakankamas vitamino C kiekis. Nacionaliniai sveikatos institutai rekomenduoja, kad visi vyresni nei 50 metų vyrai gautų bent 90 mg kasdien Vitamino C, tiek iš natūralių šaltinių, tiek papildo.

Vitaminas E

Pasak Johno Hopkinso, vitaminas E taip pat vaidina svarbų vaidmenį užkirtus kelią Alzheimerio liga. Kai kartu su vitaminu C vitamino antioksidacinis poveikis gali padėti apsaugoti smegenų ląsteles nuo žalos per tam tikrą laiką. “Vyresni nei 50 metų amžiaus žmonės turėtų stengtis 15 mg vitamino, bet negalėtų viršyti 400 TV per dieną dėl galimų rimtų sveikatos sutrikimų”, – sako Amerikos širdies asociacijos 2004 m. Pareiškimas.

Prostatos vėžys yra dar vienas nerimas daugeliui vyrų, vyresnių nei 50 metų. Maistinė medžiaga, kuri padarė kelią į kelis su prostatos vėžiu susijusius tyrimus, yra maistinė medžiaga, vadinama likopenu, teigia Mayoclinic.com, kuri daugiausia yra daržovėse, pavyzdžiui, pomidoruose. Rinkoje yra plačiai prieinama likopeno papildai, padedantys išvengti prostatos vėžio, tačiau plačiau rekomenduojama didinti bendrą vaisių ir daržovių suvartojimą siekiant išvengti prostatos vėžio, o ne dėmesio skirti vieninteliam priedui.

Likopenas

Aterosklerozė arba riebalų kaupimasis kraujagyslėse, sukeliančių arterinį pažeidimą ir kraujo krešulių susidarymą, yra dar vienas susirūpinimas vyrams nuo 50 metų. Vienas iš šios ligos veiksnių yra kraujyje esantis amino rūgštis, vadinamas homocisteinu. B grupės vitaminai ir folio rūgštis gali pad ÷ ti suskaidyti homocisteino kiekį kraujyje, taip sumažinant riziką aterosklerozei, teigia Amerikos širdies asociacija. Šiuos maistines medžiagas turėtumėte vartoti tik tuo atveju, jei negalėsite jų gauti dietoje tokiais maisto produktais kaip pomidorai, vaisių daržovės ir grūdai.

B vitaminai ir folio rūgštis