Juosmens įtvarai moterims

Sėdėti į pratimo kampą

Liekninė liemens linija yra ta, kurią nori visi moterys. Jūsų drabužiai geriau tinka. Tu atrodai sveikesni. Jums taip pat tinka ir apdailos juosmens linija. Pasak Merilendo medicinos centro, šis papildomas riebalas aplink jūsų vidurinę dalį padidina riziką susilpninti insuliną ir 2 tipo diabetą. Todėl jums reikia pratęsti laiką. Be to, juosmens pratybos padeda sustiprinti jūsų šerdį, siekiant geresnio pusiausvyros ir koordinavimo. Stiprūs pilvo raumenys ir įtvarai gali sumažinti nugaros skausmą.

Saxon Side Bend

Sėdėjimas yra efektyvus stipraus abs. Pasak Amerikos vingiuotojų tarybos, “sit-up” dirbs pagrindinius pilvo srities raumenis, įskaitant tiesiosios pilvo apimtį, skersinę pilvo apačią ir tavo įtvarus. Kai pratybate rutulį, padidinsite judėjimo diapazoną, kad tai būtų efektyvesnis būdas atlikti šį pratimą. Svarbus dalykas, kurį reikia atsiminti atliekant “sit-up”, yra išvengti kaklo štamo. Nejudinkite galvos į priekį. Visas judesys turėtų kilti iš pilvo raumenų.

Flutter Kick

“Saxon” pusės posūkis nukreipia į jūsų įstrižusius raumenis, pasak David Absalto dietos autoriaus Davido Zinczenko. Norėdami atlikti šį pratimą, reikės poros hantelių. Jums nereikia daug svorio. Penkių svarų turėtų pakakti pradedantiesiems. Paimkite hantelius į savo rankas ir pakelkite rankas su šiek tiek sulenktomis rankomis. Jūsų kojos turi būti tarpusavyje susijusios su klubo atstumu. Tada lėtai sulenkite į dešinę. Grįžkite į centrą ir tada pasukite į kairę, kad atliktumėte vieną visišką pasikartojimą. Judėjimas turėtų būti mažas. Negalima įtempti sau perkelti per toli į abi puses.

Modifikuota lenta

Kratinys yra tarpinis užsiėmimas, kuris apims jūsų apatinius pilvo raumenis. Judėjimas yra apgaulingai paprastas, tačiau veiksmingas. Atsigulkite ant savo pratimų kilimėlio, rankomis laikydami savo pusės. Tada pakelkite kojas apie 6-10 colių nuo grindų. Lėtai, žirklinis stumkite vieną koją per kitą. Viena pasikartojimas lygi kairei pusei per dešinę ir tada dešinė puse virš kairės. Pradžioje galite pastebėti, kad jūsų kojų laikymas yra sunkus. Galite nusileisti kojas tarp kartų, kol sustiprėsite.

Panašu, kad pirmas žingsnis gali būti lengvas. Modifikuotas lentas ar tiltas nukreipia į jūsų gilius skersinio pilvo raumenis, todėl tai yra naudinga jūsų liemeniui dirbti. Pradėkite nuo visų keturių savo pratimų kilimėlio. Tada lenkdami į priekį, kai sulenksite alkūnės, jūsų dilbiai pritrauks jūsų svorį. Išplėskite kojas, balansuokite likusį svorį ant kojų rutulių. Būkite atsargūs, kad neapsuktumėte nugaros. Ištraukite abs, nes išlaikysite pozą. Laikykite poziciją 20 sekundžių ir pakartokite. Jūsų tikslas yra 60 sekundžių.