Įveskite o maisto, kad išvengtumėte

Apžvalga

Dr Peter D’Adamo sukurta kraujo tipo dieta pagrįsta koncepcija, kad žmonės turėtų valgyti ar vengti tam tikrų maisto produktų pagal jų kraujo rūšį. O tipo kraujas yra labiausiai paplitęs planetoje, o tai reiškia, kad dauguma žmonių turėtų laikytis šio konkretaus mitybos plano. Žmonės su O tipo krauju turėtų sutelkti dėmesį į valgymą daugiausia baltymų, vaisių ir daržovių. Didelė šių daiktų dieta ne tik skatins sveikatą, bet padės sumažinti svorį.

Grūdai

Žmonės su O tipo krauju turėtų kiek įmanoma išvengti grūdų. Tai apima viską, pagamintą iš kukurūzų ir kviečių, pavyzdžiui, duonos ir grūdų. Kukurūzus ir kviečius taip pat galima rasti kituose produktuose, įskaitant padažus, sriubas ir net konservuotus daržoves. Pasak natūralios sveikatos eksperto dr. Michaelo Lamo, glititas trukdo efektyviai naudoti insuliną. Kadangi O tipo žmonės gali priaugti svorį dėl lėtesnio metabolizmo, insulino smailių vengimas yra būtinas išlaikyti ar prarasti svorį. Tipas Os taip pat turėtų vengti visų rūšių keptų ir saldžių produktų.

Pupos ir ankštiniai augalai

Tipas Os turėtų vengti pupelių, lęšių ir kitų ankštinių. Pasak Dr. Lam, pupelės ir lęšiai ypač “sulėtino” raumenis, todėl jie mažiau tinka fiziniam aktyvumui. Brassica šeimos daigai ir tam tikros daržovės, pvz., Žiediniai kopūstai, taip pat neigiamai veikia O tipo žmones. Tipas Os gali valgyti Essene ir Ezekiel duonos, kurios pagamintos su daigintais grūdais.

Pieno produktai

Pasak naturopato Dorota Wroblewska, ND, BHSc, mūsų pirmieji protėviai buvo tipo O, o tai reiškia, kad medžioklės ir rinkimo dieta yra tinkamiausia. Kadangi pieno produktai nepasikeitė į mūsų kasdienę mitybą daug vėliau, geriausia jų išvengti. Apriboti pieno ir kiaušinių suvartojimą iki minimumo. Jei juos valgysite, įsitikinkite, kad jie yra visiškai riebaluoti, o ne nugriebti, nes riebūs pieno produktai paprastai turi papildyti cukrų, kad kompensuotų riebalų trūkumą.