Iškastinio kuro naudojimo būdai

Apžvalga

Pasak JAV energetikos departamento, neatsinaujinantys iškastiniai degalai sudaro 85 proc. Energijos gamybos JAV. Iškastinio kuro energija daro įtaką aplinkai ir sveikatai dėl išmetamųjų teršalų ir kasybos praktikos poveikio. Iškastinio kuro naudojimo sumažinimas padeda apsaugoti ribotą iškastinio kuro tiekimą, tuo pačiu mažinant gaminamą taršą. Iškasenų taupymas taupo pinigus daugybėje situacijų.

Praktikos išsaugojimas namuose

Jūsų elektros energijos taupymas namuose sumažina iškastinio kuro kiekį, naudojamą sumažinant bendrus elektros poreikius. Energiją taupantys prietaisai, naudojami “Energy Star” etiketėje, padeda sumažinti elektros energiją. Išjungus šviesą ir elektroniką, kai ji nenaudojama, termostatas keičiantis keletą laipsnių ir išlaikant šildymo bei vėsinimo sistemas taip pat padeda išsaugoti energiją namuose. Gaukite visą šeimą, kad sumažintumėte energijos suvartojimą namuose.

Naudokite alternatyvų pervežimą

Kiekvieną kartą, kai vairuojate savo automobilį, jūs sunaudate iškastinį kurą. Alternatyvių transportavimo formų pasirinkimas taupo iškastinį kurą, naudojamą jūsų automobiliui valdyti. Apsvarstykite galimybę naudotis viešuoju transportu, jei jūsų mieste siūloma autobusų, traukinių ar metro sistema. Naudodamiesi viešuoju transportu, galite skaityti ar atlikti kitas užduotis, o kažkas tvarko važiavimą. Vaikščiojimas ar važiavimas dviračiu leidžia sportui taupyti iškastinį kurą.

Žalia tavo automobilis

Jei vairuojate savo automobilį, tai yra vienintelis variantas, kad jis būtų kuo efektyvesnis. Senesnės transporto priemonės pakeitimas ekonomiškesniu automobiliu yra investicija, taupanti iškastinio kuro naudojimą. Pasak “FuelEconomy.gov”, esamai transporto priemonei tinkama variklio techninė priežiūra padeda išlaikyti jos efektyvumą. Tinkama padangų infliacija padeda jūsų automobiliui veikti sklandžiai, sumažinant degalų naudojimą. Jūsų automobilis taip pat saugesnis vairuoti ir padangos ilgesnės. Galutinis būdas ekologiškam automobiliui yra naudoti rekomenduojamą aliejaus klasę.

Naudokite alternatyvią energiją

Alternatyvūs atsinaujinantys energijos šaltiniai, tokie kaip vėjo ir saulės energija, pašalina taršą, kuri pridedama prie iškastinio kuro energijos. Alternatyvi energija taip pat sumažina priklausomybę nuo riboto iškastinio kuro. Apsvarstykite galimybę įrengti saulės baterijas savo namuose, kad sumažintumėte iškastinio kuro kiekį, reikalingą jūsų namuose. Pirmasis saulės kolektorių montavimas reikalauja didelių investicijų, tačiau kolektoriai yra palyginti be priežiūros ir ilgą laiką.

Skleidžiant žodį apie iškastinio kuro kiekio mažinimą, kiti žino apie poreikį išsaugoti. Pasitarkite su savo draugais, šeima ir bendradarbiais apie iškastinio kuro išsaugojimo svarbą. Skatinkite savo viršininką naudoti ekologiškas praktikas biure, kad sumažintumėte iškastinio kuro sunaudojimą. Bendruomenės grupės formavimas siekiant suvokti energijos taupymą taip pat padeda skleisti žodį.

Padidinti sąmoningumą