Gydymas chirurginis kosulys

Kiaušinių slopintuvai

Sausos, raminančios ir neproduktyvios kosulys — tai reiškia, kad jie negamina skreplių — paprastai nėra susiję su sunkiomis ligomis. Dažniausiai juos sukelia aplinkos veiksniai, tokie kaip smogas ar dulkės, arba yra alerginės reakcijos ar šalčio pasekmės. Jie gali būti erzina, erzina ir trukdo miegoti. Gydymo priemonės skiriasi nuo žolelių arbatos ir medaus, kad nuramintų ir ramina gerklę, be recepto vaistus ir džiovinimo priemones. Visuomet kreipkitės į savo sveikatos priežiūros specialistą, prieš pradėdami vaistažoles, kad jūsų sausas, tylus kosulys.

Antihistamininiai preparatai

Galite kartais atsikratyti chirurginio kosulio, slopindami kosulio refleksą. Jei jūsų piktybinis kosulys sukelia dulkes, užterštą orą ar sausumą, įšvirkškite į glicerino tabletes ir gerkite daug vandens, kad jūsų gerklė drėgna, o tai sumažintų troškimą kosėti. Jei jūsų piktybinis kosulys yra šalčio ar kitos ligos likutis, pasitarkite su savo gydytoju, ar tai gali padėti nuo kosulio slopinantis vaistas, pvz., Dekstrometorfanas. Remiantis “Net Doctor”, kitų kosulį slopinančių preparatų yra kodeinas, linctus ir folkodinas.

Antispazminiai vaistažolių lašai ir arbatos

Jei kenčia nuo lėtinio nosies užgulimo ar sinusito, galite atpažinti, kad jūsų kaklo kosulys yra plonas skilvelių gleivių, kuris dirgina kaklo gale, nes jis išeina iš sinuso kanalų. Gleivinės srautas arba nudegimas po nosies sukelia kosulį. Šio tipo kaklo kosulys gali būti užkimštas antihistamininiu preparatu, tokiu kaip difenhidraminas, kuris padeda ištuštinti srovę. Pasitarkite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju, ar antihistamininis preparatas gali būti veiksmingas nuo jūsų piktybinio kosulio.

“Mayo Clinic” gydytojas dr James M. Steckelberg tyrė jaunuolių reakcijas su nakties kosuliu ir padarė išvadą, kad medus gali būti natūralus ir veiksmingas kosulio slopintuvas. Jis pažymėjo, kad arbata arba šiltas vanduo, užpiltas citrinu ir medumi, jau seniai yra veiksmingas gydymas nuo skausmingos gerklės. Vien tik medus, turintis antispazminių savybių, buvo toks pat veiksmingas kaip ir kosulį slopinantis dekstrometorfanas tyrime, kurį nurodė Dr. Steckelberg. Laukiniai vyšniai ir anišai yra vaistažolės arbatoms, kurios taip pat gali suteikti atleidimą nuo sausų, erzinančių kosų, pagal “Complete Medicinal Herbal”. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami naudoti vaistažolių preparatą.