Gydomi degintieji plaukai

Sveiki kiaušiniai ir kokosų aliejus

Išdegę plaukai dažniausiai kyla dėl per daug plaukiojančių garbanojimo ar kitokio terminio apdorojimo, naudojamo stiliaus tikslais laiko ar nelaimingo atsitikimo atveju. Nors sudegusius plaukus gali būti sunku ištaisyti, yra natūralių gydymo būdų, kurie gali padėti atkurti drėgmę ir pradėti plaukai greičiau taisyti. Tačiau FDA nepatvirtino šių vaistų, todėl prieš pradėdami gydymą, pasikonsultuokite su savo gydytoju, ypač jei jau vartojate vaistus arba naudojatės receptinių vaistų vartojimu vietoje.

Aloe Vera želė, daržovių glicerinas ir avokado aliejus

Pasak “Grįžti į Eden”: “Klasikinis vaistažolių, natūralių maisto produktų ir namų gynimo priemonių vadovas nuo 1939 m.” Autorius Jethro Kloss “, sveikų kiaušinių ir kokosų aliejaus mišinys gali padėti nuraminti ir išgelbėti deginčius ir labai sausus plaukus. Norėdami paruošti ir naudoti šį mišinį, sumaišykite 1 kiaušinį su 5 šaukštais. Kokosų aliejus į mažą indą ir kruopščiai švelniai suvyniokite. Masažas mišinį į plaukų šaknis ir palei plaukų folikulus, kad mišinys gautų nuo šaknų iki galo. Palikite mišinį į savo plaukus 30 minučių prieš nuplaunant drungnu vandeniu ir plaunant drėkinamuoju šampūnu ir kondicionieriumi. Šis gydymas gali būti vartojamas vieną kartą per dieną tol, kol nėra odos ar galvos odos dirginimo, ir didesnės porcijos gali būti pagamintos iki 48 valandų iš anksto, kad vėliau būtų naudojamas.

Gerano eterinis aliejus, rozmarino eterinis aliejus ir jojobos aliejus

Pasak Julio Gabrielio, “Žaliosios skaistybės vadovo”: “Jūsų esminio organinių ir natūralaus odos priežiūros, plaukų priežiūros, makiazo ir kvapiųjų medžiagų” autoriaus, “Aloe vera” gelio, daržovių glicerino ir avokado aliejaus mišinys gali būti naudojamas kaip aktuali Deginamųjų plaukų gydymas. Kad gautumėte šį mišinį, sumaišykite 2 šaukštelius. Alavijo gelis, 2 šaukštai. Daržovių glicerinas ir 4 šaukštai. Aukodo aliejus į mažą buteliuką ir maišomas arba sumaišomas. Į savo rankas supilkite nedidelį mišinio kiekį ir masažuojate skystį į plaukų folikulus, pradedant nuo šaknies ir baigiant galu. Prieš skalavimą ir plaunant drėkinamuoju šampūnu ir kondicionieriumi, palikite 20-25 minučių mišinį ant plaukų 20 minučių rankšluosčiu aplink kaklą. Šis gydymas gali būti naudojamas kiekvieną dieną tol, kol jis nedaro dirginimo. Nepanaudotos šio mišinio dalys bus laikomos vėsioje, tamsioje vietoje vienam mėnesiui.

Pasak Colleen Kaye Dodt, “Eterinių aliejų knygos kūrimo: asmeninių mišinių, skirtų proto ir kūno” autoriui, gali būti naudojamas geraninio eterinio aliejaus, rozmarino eterinio aliejaus ir jojobos aliejaus mišinys, kad padėtų deginti plaukus. Kad gautumėte šį mišinį, sujunkite ½ šaukštelio. Geraninis eterinis aliejus, ½ šaukštai. Rozmarino eterinis aliejus ir 4 šaukštai. Jojobos aliejus į mažą indą ir suplakite, kad sujungtumėte. Supilkite nedidelį kiekį į savo rankas ir masažuojate ant drėgnų plaukų. 20 minučių palikite mišinį prieš nuplaukant drungnu vandeniu ir plaunant drėkinamuoju šampūnu ir kondicionieriumi. Šis gydymas gali būti naudojamas kiekvieną dieną, kol jis nedirgina jūsų odos, o nepanaudotos porcijos du mėnesius laikomos medicinoje arba spintoje.