Česnako šampūnas

Sveiki plaukai ir galvos oda

Jau šimtmečius česnakas buvo naudojamas gydomosioms savybėms. Vokietijos gydytojas Adomas Lonitzeris rekomendavo iš išorės naudoti česnakų sultis, kad žudytų utėlių ir niežų. Antrojo pasaulinio karo metu ji buvo naudojama dezinfekuoti žaizdas dėl jos antibiotikų savybių. Jis neseniai buvo naudojamas šampūnuose, suteikiantis daug naudos plaukams ir galvos odai. Tiems, kurie susirūpinę dėl savo plaukų, kurie kvepia kaip prancūzų restoranas, vyresnio amžiaus česnakų ekstraktas, naudojamas šampūnuose, yra dezodoruotas, todėl išsaugomos tik sveikatos ir vaistinių savybių.

Gina plaukus

Česnakinis šampūnas prideda didelį blizgesį ir kūną plaukams, kurie gali būti pažeisti dažant ar balinant. Česnakų šampūnas taip pat padės tiems, kurie kenčia nuo sausų plaukų ir niežtinčio galvos, taip sumažinant ar net panaikinant šiuos simptomus, vartojant pakartotinai. Kai masažuojama į galvos odą, česnako šampūnas padeda išlaikyti stiprius, sveikus plaukus.

Palengvina pažeistus plaukus

Tie, kurie plaukai plaukai bus naudojami stimuliuoti naujų plaukų augimą naudojant česnako šampūnas. Vietiniai amerikiečiai naudojo česnaką, kad stimuliuotų plaukų augimą masažuojant jį į galvos odą. Louis Pasteur 1800-aisiais pažymėjo česnako antibiotikų savybes. Jei plaukų slinkimas sukelia bakterijas, česnako šampūno antibiotikai gali pašalinti problemą ir atstatyti plaukų storį.

Papildomos naudos

Česnakinis šampūnas padės atkurti sveikus plaukus, kai plaukai bus pažeisti po chemikalų naudojimo. Iš esmės savybes česnako bus grąžinti plaukus į savo sveika būklė pašalinti trūkimo dažnai dėl šių cheminių perms ar pakartotinai naudoti plaukų džiovintuvai. Naudojant česnakinį šampūną, stimuliuoja kraujo tekėjimą ir padeda pašalinti iš plaukų folikulų esančius toksinus, pašalinant suskaidytų galų problemą.

Pasak produkto gamintojų, česnako šampūnas yra efektyviausias, kai naudojamas šiltas. Masažuojantis česnako šampūnas į galvos odą, kol jis bus putotas, ir paliekant jį plaukams keletą minučių, užtikrina daugelio maistingųjų medžiagų, esančių česnakuose, absorbciją. Šios maistinės medžiagos gerokai viršija sveikų plaukų atstatymo lygį. Tyrimai parodė, kad įvairūs česnako preparatai sukėlė nedidelį statistiškai reikšmingą bendro cholesterolio kiekio sumažėjimą iki vieno mėnesio ir parodė daug žadantį poveikį trombocitų agregacijai. Kai kurie tyrimai net rodo, kad didelis dietinis česnakų vartojimas sumažina tam tikrų vėžio rūšių riziką. Tyrimai taip pat parodė, kad tie, kurie kenčia nuo aterosklerozinės apatinės galūnės ligos, padidina be skausmo vaikščiojimo distanciją, kai vartoja tam tikrus česnako preparatus.