Būdai mokyti vaikus, kad nevagotų

Apžvalga

Pasak šeimos valdymo svetainės, “tėvų atsakomybė yra” … aktyviai mokyti savo vaikus apie nuosavybės teises ir kitų suvokimą “. Patronuojantys tėvai turi papildomų sunkumų bandydami mokyti šiuos svarbius socialinius įgūdžius tiems vaikams, kuriems vagystė reiškia daugiau nei tiesiog ką nors, ko nori. Kai vaikas jaučiasi bejėgis, jis stengsis įgyti tam tikrą jėgos galią bet kokiu būdu. Daugeliui globojančių vaikų vagystė yra jų bandymas apginti savo valdžią. Nepaisant sunkumų, jūs galite išmokyti savo globėją susilaikyti nuo vagystės. Tvirtos pastangos ir geras pavyzdys gali padėti jam išmokti geresnio darbo.

Vagystės prevencija

Katharine Leslie, doktorantė, savo straipsnyje “Atsakymas į Shane’ą: vaikai, kurie meluoja ir pavogs” paskelbė “Fostering Perspectives” svetainėje, įspėja, kad globojantiems vaikams, kurie pavogs, reikia nuolatinės priežiūros. Jūsų globėjas negali priimti savo sprendimų iš tinkamos ir neteisingos platformos. Moraliai teisingas elgesys nėra susijęs su vaiku, kuris tiki, kad jis turi pavogti, kad užtikrintų jo išlikimą. Jis tik žino, kas gauna rezultatų ir kas jam padeda jaustis kaip jis kontroliuoja. Todėl turėtumėte vengti palikti jį neapsaugotą tiek, kiek galite, ir nedelsdami kreiptis į bet kokį vagystę. Atsargiai stebėkite ir savo elgesį. Jei jūsų globėjas tvirtina, kad esate nesąžiningas, jūs prarasite pasitikėjimą juo.

Tinkamos nuoseklumo

Svarbu, kad jūs suteiktumėte savo globėjui aiškius lūkesčius ir pasekmes už vagystes. Savo knygoje “Teigiamo tėvystės galia” dr. Glennas Lathamas sako, kad pasekmės “… atsako už vaiko elgesį, kai jis turi būti: vaikui”. Nurodykite savo namuose galiojančias taisykles dėl patikimumo ir pagarbos kitų žmonių turtui. Jei jūsų globėjas nusprendžia nepaklusti jums, nesutinkate, nesutinkate su juo ar neskaitykite pasakojimo apie tai, kas teisinga ar klaidinga. Tiesiog paimk ją su asmeniu, su kuria ji pavogė, ir ją atpažinsiu ir grąžins prekę. Labai nemalonus, nes tai gali būti jūsų abiem, taip pat labai svarbu, kad jūs nuosekliai laikytųsi savo taisyklių. Leisti vaikui nuversti nusikaltimą tik paskatins jos blogą elgesį. Ji sužinos, kad jūs iš tikrųjų neatsižvelgiate į tai, ką sakote.

Rūpestingumo elgesys

Pasak Leslie, daugelis globos auklių veikia, nes jie neturi empatijos kitiems žmonėms. Ji siekia įveikti savanaudiškumo ir pasipriešinimo apgaulingumui pasekmes, pabrėžia, kad svarbu aktyviai mokyti globos vaikus, ką reiškia rūpintis kitiems. Nurodykite savo globėjo vaiko gerovės veiksmus, kurie jam atliekami kasdien, ir paaiškinkite, kad tai daroma, nes jums rūpi jis. Dažnai pasikalbėkite su juo apie tai, kaip rūpinamasi veiksmu atrodys ir ką jis reiškia. Norite, kad jis sužinotų, kad jo elgesys yra jo išraiškos, kaip jis jaučia apie ką nors. Vagystė nurodo pagarbos trūkumą, kai paslaugos teikimas susijęs. Būkite kantrūs ir nuolatiniai. Jis gali neatsakyti iš pradžių, bet jūsų geras pavyzdys gali įkvėpti jį laikui bėgant.