Bamblys akių lašai metodai

Apžvalga

Gali būti sunku gauti akių lašus į bamblys akis. Tiesiog stengiantis, kad mažylis sėdėtų pakankamai ilgai, gali būti iššūkis, o kažkas, nukritęs į akis, idėja gali būti baisi mažiems. Vis dėlto, kartais reikia taikyti lašus, ir yra keletas būdų, kurie gali padaryti užduotį šiek tiek lengviau.

Paruoškite

Prieš bandydami duoti savo vaiko akių lašus, paimkite sau ir lašai pasiruošę. Įsitikinkite, kad perskaitėte etiketę ant lašų ir suprasite naudojimo instrukcijas. Vaikų ligoninės ir klinikos Minesotos siūlo, kad jei vaistas yra kietas, įdėti jį į kišenę, kad šildytų jį iki kūno temperatūros. Prieš ir po akių lašų įvedimo, svarbu plauti rankas. Jei vaiko akyse yra drenažas ar pluta, nuvalykite jį vandeniu, pamerkiamu vandeniu. Nuvalykite nuo vidinio akies kampo iki išorinio kampo.

Saugok savo vaiką

Bandant pakelti akis į stovint, kramtyti vaikas gali būti neįmanoma. Ar vaikas turi atsigulti ir įsitikinti, kad jis yra apsaugotas, kad galėtumėte gauti lašus, kur jie turi eiti, ir išvengti žalos nuo aplikatoriaus. Pediatrijos glaukoma ir kataraktos šeimos asociacija pažymi, kad vaikams trims ir jaunesniems vaikams gali būti naudinga rasti ką nors, kas padės jums valdyti lašus išlaikant jauniklio rankas ir pirštus. Jei esate savarankiškai, organizacija siūlo įpakuoti vaiką rankšluosčiu ar antklodė rankomis. Vaikų ligoninės ir klinikos Minesotos pažymi, kad jūs taip pat galite sėdėti ant lovos ar grindų su vaiko galva tarp jūsų šlaunų ir rankų po kojomis. Jei reikia, galite nusileisti apatines kojas per savo vaiko kojas. Stenkitės, kad jūsų vaikas atrodytų tiesiai ant tavęs.

Administruoti lašus

Kai tavo vaikas gulės, užmerkite jį už galvos. Kai atėjo laikas vartoti lašus, Minesotos vaikų ligoninės ir klinikos siūlo naudoti vieną ranką, kad atsargiai nuleisti ant vaiko apatinio voko, kad būtų sukurta kišenė. Palikite kitą ranką ant kaktos ir laikykite lašintuvą maždaug colių nuo akies. Įdėkite lašus viduje kišenėje, o ne ant akies obuolio. Vaikams, kurie pasipriešina šiam metodui, Vaikų planetė siūlo pasakyti savo vaikui išspausti abi uždarytas akis. Į uždarosios akies vidinį kampą įstatykite reikiamą lašelių skaičių. Kai jūsų vaikas atidaro akis, lašai prasidės.

Atsipalaiduokite

Įstumdami lašus, atsiminkite laiką ir leiskite vaistui atlikti savo darbą. Vaikų ligoninės ir klinikos Minesotoje rekomenduoja, kad jūsų vaikas uždarytų akis vieną ar dvi minutes, judėdamas akis visomis kryptimis. Jei norite padėti išvengti lašelių patekimo į nosį ir gerklę ir sukelti “blogą skonį”, švelniai paspauskite vidinį nukentėjusios akies kampą.