10 geriausių sveikiausių grūdų

Apžvalga

Grūdų supirkimas gali būti paini, nes yra daug įvairių variantų. Sveikas grūdai turėtų suteikti jums puodelį, kuriame yra gera mityba: mažai kalorijų, didelės ląstelienos, daug baltymų ir vitaminų bei mineralų, kad jūsų kūnas būtų sveikas nuo dienos. Net atsižvelgdamas į mitybos pranašumus, taip pat norite būti tikri, kad jūsų grūdų skonis yra geras. Turėdami reikiamą informaciją, galite būti tikri, kad jūsų kitas dubuo bus gerai jūsų sveikatai.

“Kellogg” matiniai mini kviečiai

“Moistled Mini” kvietinių 24 sausainių patiekalas siūlo gausų 6 g baltymų ir 6 g pluošto. Išskyrus 12 g cukraus, dėl jai būdingo bendro mitybos būdo, “Consumer Reports” šis grūdų bendras “geras” įvertinimas. Tik 200 kalorijų, skirtų šiam dideliam patiekalui, tokie grūdai derinami su įvairiais skonio patiekalais.

Pašto vynuogių riešutai

Nors pusė puodelio dydžio patiekalų gali atrodyti maža, šios mažos grynuoliai yra pilni viso grūdų ir yra puikus pluošto šaltinis su septyniomis gramomis. Tiek dietos gairėse, tiek amerikiečiuose ir Kanados maisto vadove rekomenduojama, kad kiekvienas žmogus gautų ne mažiau kaip pusę jų paruoštų grūdų, nes jie sudaro geriausius grūdus. 6 g baltymo, kurį valgysite, išlaikys jus visą savo rytą. Aukštas geležies, vynuogių riešutai taip pat gali būti traškus papildymas vaisių ir jogurto parfitą.

“General Mills Cheerios”

Paprastai vaikams, kurie mokosi valgyti stalo maistą, “Cheerios” yra mažai kalorijų pasirinkimas su 100 kalorijų už puodelį. Šis grūdų aukščiausios kokybės sveikiausių grūdų sąrašas dėl mažo cukraus kiekio yra tik 1 g. Bostono vaikų ligoninė “Cheerios” pasirinko sveikesnį grūdų pasirinkimą, kuris turėtų suteikti tėvams patikimumą, kad jų vaikai valgys sveikus pusryčius, kai jie naudosis šia grūdais.

Kashi 7 sveiki grūdiniai pufai

“Kashi 7 Whole Grain Puffs” grūdų sudėtyje yra 0 g cukraus ir tik 70 kalorijų porcijai.

Iš viso grūdų grūdų atitinka kriterijus, nustatytus USDA rekomendacijose dėl nesmulkintų, paruoštų grūdų. Maždaug 100 procentų daugumos vitaminų ir mineralų, esančių vienoje 3/4 puodelio, o tik 5 g cukraus, valgant dubenėlį iš visų grūdų, būtų pašalintas poreikis gauti multivitaminų.

Jei pluoštas yra tas, ko jūs esate, Fiber One turėtų būti dėžutė, kurią pasiekiate. Su pusiau puodelio porcija esant 14 g pluošto, jūs gausite daugiau nei pusę savo kasdienių pluošto poreikių, naudodami tik vieną patiekalą. “Top Fiber One” yra didelis ląstelienos grūdų sąrašas Tufts universitete, kuriame yra mažai kalorijų, riebalų ir natrio. Šis be cukraus skonio, skanus grūduose, puikiai papildytas šviežiais vaisiais.

Rimtiems sportininkams ir asmenims, turintiems didesnį baltymų poreikį, bus malonu pasigėrėti šiek tiek saldinti dribsniai. Pateikiant 10 g baltymų 3/4 puodelio porcijoje, šis mažai kaloringas, mažai cukraus grūdų taip pat suteikia didelę ląstelienos dozę 5 g vienai porcijai. Arizonos universitetas rekomenduoja savo studentų sportininkams vežti didelius baltyminius grūdus mažuose maišuose, kad jie būtų naudojami kaip užkandžiai, o tai yra tvirta užkandžių rekomendacija visiems, kuriems reikalingas papildomas baltymas.

“Kix” verta išbandyti šūkiu “Vaikų testuota motina patvirtinta”. Su 1 1/4 puodelio sveikų javų supakuotu dydžiu, “Kix” turi skanų saldų skonį su tik 3 g cukraus. Pagaminta iš grūdo kukurūzų, Kix kiekviename dubenyje tiekia 3 g pluošto.

Mažai kalorijų šis grūdas kiekvienoje porcijoje siūlo 10 g pluošto. Su 4 g baltymų ir tik 80 mg natrio šis grūdus visą dieną gali tapti sveika jūsų dietos dalis. “Kellogg” siūlo receptus, skirtus “All Bran” paversti skaniais valgio variantais, pvz., Sausainiais ir kepta žuvis. Diabeto gydytojams Amerikos diabetikų asociacija rekomenduoja sėlenų javus.

Avižų pluošto avižų gamybos metu avižų veislių avižų įvairovė išlaiko jų maistinę vertę, tačiau jos pagamina mažiau laiko. Kiekvienoje porcijoje yra 5 g baltymų ir 4 g pluošto. Avižiniai dribsniai suteikia jums tam tikrą lankstumą individualizuoti pusryčius. Natūraliai mažai cukraus ir natrio, pabandykite papildyti savo dubenį su džiovintais vaisiais arba cinamonu, kad pridėtumėte skonį.

Bendrieji malūnai iš viso grūdų

“General Mills Fiber One”

Kellogg specialusis K proteinas Plus

General Mills Kix

Kellogg’s All Bran

Quaker Oats-Quick Oats