10 geriausių imuninės sistemos papildų

Apžvalga

Kūno imuninė sistema kasdien susidėvi dėl streso, kurį sukelia bet koks veiksnių skaičius: tarša ore ar vandenyje, stresas darbe ir namuose, finansai, senėjantys tėvai, visuotinis atšilimas ar pasaulio reikalai. Nuolatinė imuniteto bombardavimas greitai apsaugo nuo ligų, jei sveikas maistas, reguliarūs mankštos ir daug miego yra įtraukiami į jau apmokestintą 24 valandų dieną. Kūno gynybai reikia atsarginės kopijos, ir čia yra papildų.

Astragalus

Pasak Merilendo universiteto medicinos centro (UMM), stiprios Kinijos žolės, kuri dirba giliai imuninei sistemai ląstelių lygyje, astragalis gali pasigirti daugiau nei 1000 metų istorija apsaugoti kūną nuo žalos, kurią sukelia laisvųjų radikalų kraujotaka. . Tradiciškai Kinijos namų ūkiai kiekvieną žiemą geria karštą astagalus infuziją, kai imuninei sistemai reikia papildomos apsaugos.

Ežiuolė

Violetinės spygliuočių gėlės auga visoje Jungtinėse Valstijose. Šis galingas papildas stimuliuoja baltųjų kraujo kūnelių gamybą, ląstelių, atsakingų už imunitetą, praneša Phyllis A. Balch, CNC savo knygoje “Receptai, skirtos maistui gydyti”.

Česnakai

Kitas senovės gydomųjų priedas, česnakai prasideda egiptiečių laikais. Pagal “UMM”, česnakai palaiko sveiką širdies ir kraujagyslių sistemą ir mažina širdies ligų riziką.

Vitaminas A

Svarbus akių sveikatai, vitamino A antioksidacinės savybės taip pat apsaugo organizmą nuo daugelio vėžio formų ir palaiko imuninę sistemą tų, kurie gydomi nuo vėžio. Balchas teigia, kad vitaminas A lėtina senėjimo procesą, kuris padeda organizmui išlaikyti stiprų imunitetą.

Vitaminas B palaiko sveikus nervus, kurie savo ruožtu padeda išlaikyti optimalią skrandžio ir kaukolės nervų funkciją. Imuninė sistema kenčia rimtai, jei nervai tampa nepajėgūs atakuoti, o galvos smegenys ar stuburo smegenys negali reaguoti, kad pasakytų organizmui, kad jis apsisaugotų.

Vitaminas C padeda gaminti imunologinius baltymus, interferonus, taip pat antistresinius hormonus. Vitaminas C jungiasi su toksišku metalu ir neleidžia jiems kištis į organizmo procesus.

Tiesą sakant, aštuonių antioksidantų junginių mišinys, stiprus vitamino E antioksidantas, padeda jį palaikyti imuninę sistemą. Nesvarbu, ar jis kovoja su vėžiu, ar ištaiso nervus, vitamino E sugebėjimas sunaikinti laisvuosius radikalus ir apsaugoti ląsteles daro jį svarbiu imuninės sistemos sąjungininku.

Manoma, kad glaudus ryšys su vitaminu E, kofermentas Q10 stimuliuoja imuninę sistemą palaikydamas ląstelių energiją ir kraujotaką. Japonijos medicina apima ją gydant stazinį širdies nepakankamumą, teigia Balchas.

Viena iš imuninės sistemos, palaikančios baltymus ir, žinoma, labiausiai gausios aminorūgšties organizme, glutaminas, padeda kurti sveikas ląsteles, galinčias atlaikyti virusų ir bakterijų ataką.

Kitas antioksidantas, apsaugantis kūną nuo laisvųjų radikalų, taip pat padeda didinti vitamino A absorbciją ir palaiko tinkamą vitamino E kiekį kraujyje, teigia Balchas.

Vitaminas B

Vitamino C

Vitaminas E

CoEnzyme Q10

Glutaminas

Cinkas