10 geriausių beisbolo medžio šikšnosparnių

Apžvalga

Medžio bliuzo šikšnosparniai prasidėjo ilgą kelią nuo 1800 m. Pabaigos. Šikšnosparnio medžiaga turėtų būti daugiau susirūpinimą nei tikrasis prekės ženklas. Hickory buvo populiari medžiaga Major League Baseball slugger pirmaisiais žaidimo dienomis. Šiandienos beisbolo šikšnosparniai yra pagaminti iš baltojo pelenų, klevų, hikorijų, bambuko ir kompozicinių medžiagų. Perskaitykite savo lygos taisykles prieš įsigydami šikšnosparnį.

“Combat MCAB1” klevo “Adult Wood Baseball Bat”

“Combat MCAB1” klevo “Adult Wood” šikšnosparnis pagamintas iš stipraus klevo su kompozicine rankena. Šis šikšnosparnis yra lengvas ir sunku sulaužyti. Klevas tapo populiarus pagrindinėse lygose, kai Barry Bonds 2001 m. Panaudojo sezoninį namų sezono įrašą per sezoną.

“Easton Pro Maple Composite 110 Wood Bat”

“Easton Pro Maple Composite 110 Wood Bat” yra pagamintas iš klevo su kompozicine padengta rankena. Jis turi didelę saldžią vietą barelėje sunkiems smūgiams, bet yra šiek tiek sunkesnis nei “Combat MCAB1”.

Mizuno Composite Wood Bat MZC62

Mizuno Composite Wood Bat MZC62 yra lengvas ir stipri beisbolo lazda, pagaminta iš kompozicinės medienos. Šis blogas yra beveik nesunaikinamas, o “Mizuno” siūlo 90 dienų garantiją. Jame yra kelių tipų laminuota mediena ir šlifuota rankena, skirta geresnei rankena.

Mizuno Maple Wood MZM243

“Mizuno Maple Wood MZM243” turi gerai subalansuotą dizainą maksimaliam sukimosi greičiui. Tai yra patvarus lazda, kuri parodys mažą nusidėvėjimą.

“Louisville Slugger” M9 “Maple Bat” serija pagaminta iš tankios medienos ir kieto paviršiaus. Bat yra patvarus su dideliu saldžiųjų vietų ir yra naudojamas daugelio profesionalių žaidėjų. Jis taip pat turi tradicinį išvaizdą.

“Mizuno Bamboo Wood Bat MZB110” yra pagamintas iš ilgalaikio japoniško bambuko. Mizuno siūlo 90 dienų garantiją šiam stipriam instrumentui. Rankena suklijuojama rankena, o cilindro galas – didžiausias greitis.

“Louisville Slugger” bambuko medis BC271 yra pagamintas iš patvaraus bambuko, bet šikšnosparnio greitis yra lėtesnis nei Mizuno bambukas. Mizuno “Pro-cupped” šiaudeliai šiek tiek padidina barelį, nors lazda ilgio ir svorio santykis yra šiek tiek sunkesnis. Šiek tiek plonesnė Luisvilio rankena taip pat gali sukelti didesnę tikimybę įsilaužti į vidų.

“Easton Hardwood Maple 72 Wood Bat” yra tvirtas ir patvarus, o vidutinis rankenos rankenėlė puikiai jaustis. Juodoji rankena ir “Kodiak” barelis yra gražus senamadiškas beisbolo žaidimas.

“Mizuno” MZA72 “Ash Wood Bat” yra pagamintas iš šiaurinių baltųjų pelenų. Mediena nėra tokia stipri, kaip klevas, bambukas ir kompozicija, todėl ji gali lengviau atsikratyti rankenoje. Pelenai vis dar yra populiari ir efektyvi mediena, jei lazda pagaminta kokybiškai. Manoma, kad “Mizuno” tradicinis dvigubo glaisto sandariklis ir mikrobangų džiovinimo procesas užtikrina didesnį patvarumą.

“Easton Pro Stix M267” yra profesionalūs šiauriniai baltieji pelenai, pagaminti su mažu greičiu. Negalima tikėtis, kad vienas pelenų lazda tęsis visą sezoną. Daugelis žaidėjų naudoja klevą, bambuką ar sudėtinį žaidimą ir pelenų šikšnosparnius, nes pelenai yra pigesni.

Louisville Slugger M9 Maple Bat

Mizuno bambuko medis Bat MZB110

Louisville Slugger Bamboo Wood BC271

“Easton Hardwood Maple 72”

Mizuno MZA72 “Ash Wood Bat”

“Easton Pro Stix M267 White Ash”